SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odrzywki, trening?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
A wiec tak, co najlepiej polecacie na początek (dosłownie początek , bo mam zero doświadczenia... )

Posiadam w domu ławkę do ćwiczeń, jakiś tam sprzet tez moge dokupić (ale pierw musze zaczac czwiczyc, bo inaczej tata powie ze mebli nowych nie potrzebuje, w sensie ze nie bd używać tego... )

Waże 63kg, mam 175wzrostu za miesiac koncze 18 lat.


Co do kasy to zależy, myśle ze 300zł bym na początek skołował, ale mozecie podawać też droższe opcje, narusze moze oszczedności...


Cel ? Hmmm... Siła i wygląd... Ankiete (tzn wymiary, wypelnie dzisiaj, bo nie mam teraz czym nawet zmierzyć:D:D:D )

Mam dosyc słaba diete...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BSN NITRIX AVPT - do czego to służy? O co chodzi z tą "pompą " ? - dałbym sobie- na twoim miejscu- narazie spokój z wywoływaniem w ten sposób owej pompy, to powinien zalatwic dobrze przeprowadzony trening.

z wymienionych gainerów to pewnie te pierwszy- bo zapewne wymieniasz je po to aby okreslic który najlepszy

glucosamine także można wziąć, zdania sa podzielone, jedni chwalą inni znowu ganią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
jesli to początki z siłownia to polecam ogólnorozwojówke...
i na początku to bez odżywek.. zobaczysz bede efekty...

Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2008-09-17 17:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
troche chaotycznie napisane i nie wiem o co biega ale

poczatek to bez supli

300 stowy zainwestuj w zarcie/sprzet do silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
j.w kase przeznacz na sprzet do silki.
zawitaj do dzialu "trening dla poczatkujacych" tam napewno pomoga Ci ulozyc trening odpowiedni dla Ciebie, uloz diete w dziale odzywianie.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Tzn? Czemu bez suplementów?

Czego nie zrozumiales, wytłumacze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Na początku CI nie potrzebne, będą przyrosty z samych cwiczen + diety. Szkoda kasy

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 952
Zapomnialem dodac: dzieki temu forum (dobra dieta + trening) przytylem 4-5kg od 15 sierpnia. : )) z czego jestem niesamowicie zadowolony.

Jezeli nie dasz rady stosowac "dobrze" diety to kup jakies bialko i stosuj wg. brakow.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
No ale jak bym sie uparł ,że zamiast diety jakiś suplement? Bo u mnie cieżko z dieta, niejadek jestem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no chociaż i tak mówimy zebys nie brał.. to i tak weźmiesz... to policz sobie czego CI brakuje w diecie.. w/b/t ?? i kup to czego Ci brakuje... proste.. no i widzisz.. tak cos musisz kupic.. to zamiast kupujac białko tak samo mozesz kupic tunczyka tyle ze tunczyka zjesz a tamto białko wypijesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
No a jakie produkty są najlepsze ?

Nienawidze jajek i czystego mleka, bialego sera.

Reszta moze byc, bd jadł ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
tylko pamiętaj żęby nie przesadzić z odżywkami podobno max to 30% dziennego zapotrzebowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer

Następny temat

Lepszy jest kre-alkalyn czy zwykły monohydrate w proszku ???

WHEY premium