SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki po koleji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga / wzrost

172

Staż treningowy

1,5 roku

Cel cyklu

masa---> rzeźba redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Dzień dobry!
Chciałbym trochę przytyć a ,że prowadzę ekstremalny tryb życia (bardzo stresowy i w biegu) sama dieta mi średnio pomogła. Chciałbym kupić coś co z dietą może mi pomóc złapać kilka kilogramów. Mam następujący plan 2-3 miesiące poświęcić na złapanie masy, potem dokupić jakieś odżywki na rzeźbę i ćwiczyć co drugi dzień aeroby(30min do godziny) ponieważ wtedy będę musiał zredukować tłuszcz nabyty (wyjdzie więcej niż 2g na kg z odżywkami). Teraz mam według różnych pomiarów 9-13 % tkanki tłuszczowej. Nie mam za dużego pojęcia o odżywkach w praktyce.

Teraz mam kilka pytań:
1.Czy plan jest realny i co o tym myślicie.
2. Jakie odżywki na masę i rzeźbę przy jednoczesnym spalaniu tkanki (koledzy narzekają na HMB ,że nie skutkuje)?
3.Jak na was działał HMB?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
a jak dieta wyglada, napisz co zjadasz w ciagu dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Zeby rzezbic trzeba miec co..
2. Zdecyduj sie co w koncu chcesz, czy nabrac masy czy rzezbic? HMB nie kupuj bo to sciema.
3. Nie bralem i nie zamierzam.

Efekty sa uzaleznione od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
https://www.sfd.pl/HMB__wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html co do odżywki to może gainer na początek jako uzupełnienie diety polecam mass activator od sfd za 65zł masz 3000g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jw
hmb to kasa w bloto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
zgadzam się hmb nie działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack czy NO booster

Następny temat

Wasze opinie.

WHEY premium