SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki kupić oraz jaką dietę wybrać ?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 201
Witam ! Jestem tu nowy i prosiłbym o kilka porad. Zacząłem trenować jakiś miesiąc temu no i cóż, wciągnęło mnie. Powoli próbuję się orientować w odżywkach i dietach, ale jest tego tu multum i nie wiem co wybrać dlatego wolałbym, aby odżywki były dobrze dobrane do mojej osoby. Znajomi doradzają mi kupno odżywki białkowej CFM TREC, lecz cena trochę odstrasza. Mam 17 lat, ważę tylko 65 kg przy wzroście 185cm więc zamierzam przytyć/zwiększyć masę. Te 15 kg, by jak najbardziej się przydało. Trenuję aktualnie 3 razy w tygodniu, ale nie wiem czy dam radę wciąż tyle trenować więc na pewno będzie to minimum 2 razy. Pan na stronie oficjalne trec'a polecił mi MASS XXL oraz żebym na tym forum się poradził. Mogę bez problemu stosować dietę tylko też nie wiem, którą wybrać. Prosiłbym o rady i wskazówki oraz co powinienem kupić. Zależy mi też na cenie dość "atrakcyjnej" i produkcje wydajnym. Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - xFutbolista w dniu 2012-07-28 00:34:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Dieta podstawowa , żadne Carb cycling itp. Tradycyjna dieta z dodatnim bilansem kalorycznym . W dziale odżywianie masz opisane jak dokonać obliczeń i jak ułożyć sobie dietę .
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Z odżywkami narazie się wstrzymaj . Odżywki są tylko uzupełnieniem diety , więc najpierw ułóż sobie dietę , a nastepnie myśl o odżywkach .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Lato jak powszechnie wiadomo nie jest zbytnio sprzyjającą porą do nabierania masy ze względu na między innymi wysokie temperatury.
Rzeczywiście ułóż sobie dietę lub skorzystaj i poustawiaj pod siebie gotową
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę,_duża_pomoc_dla_początkujących.-t545008.html
Rozpisz w tym poście swoją dietę tak jak ją widzisz i zobaczymy co tam się będzie działo
Do uzupełnienia posiłków i po treningu możesz jak najbardziej zastosować Mass XXL tym bardziej, że nie wierzę, że zjesz około 4000 kcal w tym momencie. Bez odżywki nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 201
Obliczyłem moje zapotrzebowanie i wynosi ono 3128 kcal. Dieta, którą kolega up zamieścił nawet, by mi odpowiadała tylko musiałbym dopasować te kalorie tak do max 3200, bo więcej nie dam rady zjeść ;p... Co z tymi odżywkami ? Kupować czy nie ? Jestem trochę uprzedzony do wszelakich dodatków, ale można zrobić wyjątek. Jeśli ktoś jeszcze może podesłać jakieś diety to proszę. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z supli mozesz kupić:

trec multi pack
vit. b complex
caffeine 200+ pobudzenie przed treningiem
+ whey 100/mass xxl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Mass xxl i whey 100 dobrze by było żeby znalazły się w Twoim arsenale.Jeśli chodzi o dietę to tak jak Nitroman napisał-rozpisz jak byś to widział a my zrobimy korektę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Na pewno latem jest mniejszy apetyt.Stąd wrzucenie gainera fajnie przygotowanego może być świetnym rozwiązaniem na podbicie ilości spożywanych kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Mass XXL na pewno się ukłoni to już jest pewne z tego co napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 201
Dietę mogę zacząć dopiero od września, bo wtedy będę miał wpływ na to co jem. Mam tylko problem, bo od 8:00 jestem
przeważnie w szkole, aż do 15:30. Jak wypełnić tę lukę ? Czym ? Co zjeść na śniadanie lub co ewentualnie przegryzać
w szkole ? Ja to widzę tak :


7:00

Płatki owsiane lub kukurydziane 150g. + odżywka białkowo-węglowodanowa.

8:00 - 15:00

------------ Tu proszę mi poradzić co zrobić z tym fantem, gdy jestem w szkole. Może jakieś grahamki z szynką z piersi kurczaka?

15:30

pieś z kurczaka(200g) z ryżem (100g) + warzywa / owoce

18:30

100g tuńczyka, twaróg półtłusty 100g

20:30

4 jaja całe / dwa banany / 200 ml mleka

22:30

płatki + odżywka MASS XXL


Nie wiem ile gram odżywki brać, wolałbym aby to było wydajnę, bo to nie są tanie rzeczy :D. Trening 2 lub 3 razy w tygodniu półtora godzinki od 16/17. Dietę na razie zrobiłem na jeden dzień, nie wiem czy dobra więc poradźcie wtedy zrobię kolejny zestaw. Jeżeli też
znacie dobre zamienniki to piszcie. Pozdrawiam i dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja bym to widział tak:

xFutbolista

7:00

Płatki owsiane+ odżywka białkowa+orzechy+owoc np. 2-3 plastry ananasa lub jabłko lub
płatki owsiane+białka jajek+orzechy i usmażyć w formie omleta.

8:00 - 15:00

Tu proszę mi poradzić co zrobić z tym fantem, gdy jestem w szkole. Może jakieś grahamki z szynką z piersi kurczaka?

1.posiłek w szkole-bułka razowa+pierś z kurczaka+pomidor+orzechy
2 posiłek w szkole-może być taki jak pierwszy lub odżywka Mass XXL.Wsypujesz w szejker w szkole zalewasz tylko wodą i posiłek zastępczy gotowy.



15:30

pieś z kurczaka(200g) z ryżem (100g) + warzywa+oliwa

18:30

100g tuńczyka+ryż+warzywa+oliwa

20:30

ryba+ryż+warzywa

22:30
odżywka białkowa + orzechy



To tak na szybko.Może ktoś ma jakieś inne propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jak nie chcesz pić odżywki na noc bądź jej nie masz możesz zastosować jakieś chude mięso lub alternatywnie chudy twaróg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki MP3 / MP4 ?????

Następny temat

Jak oceniacie nowy smak MaxCarb

WHEY premium