SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki dokupić na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
Siemanko, zwracam się do was mordeczki z prośba o pomoc przy wyborze suplementacji na kolejny miesiac. Mam 178 i wazę 65kg.
Moim celem jest nabranie masy mięśniowej, jak na razie w mój skład wchodzi: creatyna\tcm, bcaa+g-max 2.0, witaminki+mineraly, oraz bulk i tutaj zastanawiam sie czy zamawiać znowu bulk'a czy może postawić na cos innego np. Białko+gainer? Firmy na jakie stawiam to sfd oraz allnutrition. Co do diety to nie mam ułożonej, ponieważ pracuje na 3 zmiany i nie do końca mam możliwość trzymania sie jej, ale staram sie odżywiać "zdrowo" jakies kurczaczki, ryż, brokuły, warzywa, owoce, płatki owsiane itd (ale nie zawsze jest na to czas) i dlatego dopelniam sie odzywkami. Liczę na waszą pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Praca na zmiany nie ma wpływu na dietę. Przesuwa Ci się tylko czas snu. Polecam skupić się właśnie na niej. Inaczej ciężko będzie o efekty. Odżywka białkowa i carbo zawsze będzie bardziej funkcjonalne niż gainer.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jw sam pracuje czasem na nocki trzeba odwrocic sobie dzien i dzialac
jest to ciezkie, wymaga wysilku, ale jest to do ogarniecia na spokojnie

co do suplementacji, ja bym wybral WPC i miksowal z weglami z pokarmow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zdecydowanie. Zawsze możesz wykorzystać odżywkę białkową, gdy będzie potrzeba. W sytuacji gainera nie rozdzielisz ich.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
Nie kupuj bulkow zakup sobie bialeczko np od allnutrition i sobie zmiksuj do pracy np z platkami owsianymi i jakims owocem np banan rodzynki itp mozesz dodac garsc orzechow migdalow i bedziesz mial wypas posilek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masę się robi z żarcia a nie supli. Ustaw sobie mniej więcej jakiś schemat żywienia, trzymaj się tych kalorii, jak nie dasz rady dostarczyć żarciem to wspomóż się białkiem lub gainerem. Kreatyna coś tam da niektórym ale nie oczekuj nie wiadomo czego.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce suplementacji

Następny temat

Suple na początek

WHEY premium