SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki, jaki schemat ćwiczeń jaka dieta?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15
Witam, mam wiele pytań, ponieważ długo nie ćwiczę i chciałbym wiedzieć wszystko co ważne, więc zacznę od "danych technicznych" heh
Mam 17 lat, ćwiczę od października 2014 miałem (przez wakacje nie ćwiczyłem). Wzrost: 174 cm. Waga 74 kg. Ćwiczę u kolegi na amatorskiej siłowni (ławeczka i wyciąg) od niedawna rezultaty mnie nie były zadawalające, więc zamówiłem kreatyne 500 g monohydrat actvelaba oraz bcaa vitalmaxa, cykl zakończe równo z końcem roku. Nie mam urozmaiconej diety jem prawie codziennie to samo z rana płatki owsiane, później 2 kanapki z szynką na obiad ryż i pierś kurczaka, a na kolację jem co popadnie. Więc chciałbym jakieś rady odnośnie diety, co mogę jeszcze jeść (dodam, że mieszkam sam i nie mam czasu na jakieś wielkie przygotowania) jakie ćwiczenia robić (interesuję mnie rozbudowanie masy mięśniowej) oraz jakie odżywki mogę jeszcze brać razem z kreatyną i bcaa i co kupić jak skończę cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357098
wszystko na pewno znajdziesz w tematach podwieszonych..
załóz najlepiej temat w dziale Junior , wtedy mozesz pytac o wszystko w jednym temacie ,
ułóż przykladowy dzien diety i wrzuc tam w formie zrzutu z PoTreningu,
trening tez sam musisz ulozyc, my pomozemy Ci to wszystko skorygowac jak bedzie trzeba,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2015-11-21 21:47:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ułożony przez trenera

Następny temat

16 latek pomoc w trenignu i diecie

whey deli