SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze bialko .... ? cenowo i jakosciowo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 798 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14391
to znaczy powiedz ile masz kasy i na ile ma ci to starczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na 100% bedą te co podesłałem

Łowickie i Ostrowia sa pochodzenia zwierzęcego sa wiec pełnowartościowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 798 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14391
Osobiście bym nie przepłacał,bo Te Mleczarskie tzw Łowickie i Ostrowia niekoniecznie są gorsze od tych drogich,są tańsze bo nie reklamowane aż tak,a i wyjdzie ekonomiczniej w stosunku cena/jakosc/ilosc,ale to tylko moje zdanie...

A nie możesz np na allegro kupić tylko tam?

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2011-05-03 21:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Białko ma smakować a nie jak przy Łowickim nos zatkany i miska w pogotowiu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 798 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14391
Tu się nie zgodzę,czy wolisz dać 50zł żeby białko było trochę słodsze?a w ogóle kruche ciastko jest zaje*****,a pozatym po kilku dniach picia smak się nudzi i również może być ochydne,choć białka ostrowii i łowickiego nie są złe,stąd też nie rozumiem dlaczego tak piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ostrowia to tragedia. Nie wiem jak naturalne, ale truskawka czy czeko to porazka. Smak i rozpuszczalnosc najnizsza z najnizszych - "nos zatkany i miska w pogotowiu. "
Lowickie ujdzie.
Do tej pory kupowalem tylko wpc z najnizszej polki cenowej. Teraz zakupilem wspomnianego juz fitmaxa whey protein i robiac kolejne zamowienie powtorze zakup tego bilka. Wole dac 6-7zl wiecej na 1kg (w tej chwili bialka do 50zl/kg sa jeszcze tanie) i wypic szejka ze smakiem. Slodyczy nie jem, wiec cos dobrego sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
WD porównujesz do Ostrowi? łowickie i ostrowia smakowo to najniższa półka.
Tak ma smakować, nie mam mieć po tym mdłości i odruchów wymiotnych bo co to za przyjemność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1392
to polecacie Ostrowia .. ?
A do pytania czy nie moge zamowic na allegro odpowiedz brzmi nie poniewaz moi rodzice twierdza ze odzywki sa rownoznaczne z smiercia w wiekku 30 lat xd wiec mam troche jazdu w domu na ten temat ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja polecam Provit z Olimpu oraz VitaFit WPC Econo. Oba mi smakują i dobrze się rozpuszczają. Cenowo również jak najbardziej w porządku.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump + Nitrobolon 2 + białko ?

Następny temat

bcaa

Wiecej