SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie macie doswiadczenia z liczeniem kalori?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Czesc.
Licze sie z tym ze to nieodpowiedni dzial. Mimo ze juz od paru lat sporo czytam o tematyce zwiazanej ze zdrowym trybem zycia to nie spotkalem sie z doswiadczeniami zwiazanymi z liczeniem kcal w diecie. Etap wyrzucenia smieciowego jedzenia mam dawno za soba. Oczywiscie dziennika na potreningu uzywam.
Dla mnie to nie takie oczywiste jak najwygodniej robic. Juz drugi raz probuje. Za pierwszym razem probowalem liczyc na bierzaco to co jem, bez planowania Bylo to uciazliwe. Tym razem planuje dzien wczesniej co zjem liczac sie z zapotrzebowaniem.
Bylbym wdzieczny za Wasze rady, sugestie jak to sobie uproscic (np nie wliczanie warzyw oprocz ziemniakow, fasoli, kukurydzy itp do diety) lub za wskazanie miejsca gdzie je znajde☺

Zmieniony przez - cotuwpisac w dniu 2015-01-16 19:45:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Większość osób z góry zakłada co będzie jadło / ile kcal będzie jadło i pod to ustala jadłospis na kolejny dzień/dni. U osób początkujących i średniozaawansowanych to najlepsza opcja.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Dziekuje Koniu151. Moze jeszcze ktos by podzielil sie uwagami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 601
Ja mieszkam z rodzicami, więc nie za bardzo mogę ocenić co zjem kolejnego dnia- uwarunkowane jest to obiadem. Więc zawsze na bieżąco zapisuję co zjadłem pamiętając, żeby mniej więcej w kazdym posiłku była odpowiednia ilość każdego z makrosów. Pod koniec dnia- godzi 18-20 na kolację dobijam się tym co mi zostało (zazwyczaj sporo białka i trochę tłuszczów)
Tak jak napisałeś, warzyw z wyjątkami oczywiście nie wliczam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1452
Ja licze na bierzaco, korzystam z aplikacji na tel ktora mi sporo ulatwia. W kazdej chwili jak przyjdzie ochota moge cos kupic zjesc i dopisac bez obawy ze nie mam tego przewidzianego w jadlospisie. Dlatego nie lubie planowac wczesniej. I tak jak kolega wyzej pod koniec dnia dobijam czego brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 601
up jaka aplikacja? jakby ktoś polecił coś na ios będę wdzięczny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1452
Aplikacja FatSecret .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 601
dzieki szkoda ze nie po polsku, ale zawsze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1452
jest i po polsku , przynajmniej byla jak sciagalem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
osobiście nigdy nie liczyłem kalorii i nie zamierzam - odżywiam się jednak regularnie i zdrowo, a przy tym jestem dość aktywny, więc nie muszę się martwić, że przytyję. nie licz kalorii, tylko ułóż sobie odpowiednio zbilansowaną dietę i trzymaj się jej, a ponadto waż się regularnie - jeśli waga nie wzrasta, to znaczy, że dieta jest odpowiednio kaloryczna.

Zmieniony przez - mat891 w dniu 2015-01-23 13:19:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 65 kg do oceny

Następny temat

Ektomorfik zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium