SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie macie REKORDY brzuszków??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Zdolny dawaj film Ja jak znajde czas to sprawdze ile zrobie w 2 min

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
mój rekord w minute 51 na wf był pełen zakres ruchów tylko później ciężko było mi się podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
vivek3 nie dam https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] Dlaczego? po pierwsze nie mam, po drugie ważniejsze, nie jestem tu by "szpanować filmem", chociaż nie uważam, że to jakiś "Szpan". Jestem bo ciekawi mnie ile robią brzuszków, ludzie z sfd forum. Dlaczego? po pierwsze nie mam, po drugie ważniejsze, nie jestem tu by "szpanować filmem", chociaż nie uważam, że to jakiś "Szpan". Jestem bo ciekawi mnie ile robią brzuszków, ludzie z sfd forum. Dlaczego? po pierwsze nie mam, po drugie ważniejsze, nie jestem tu by "szpanować filmem", chociaż nie uważam, że to jakiś "Szpan". Jestem bo ciekawi mnie ile robią brzuszków, ludzie z sfd forum. [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5889
mozliwe z tymi 80 brzuszkow w dwie minuty, ja na w-f zrobilem 35 brzuszkow w 30s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Ja teraz robie mam rozpisany trening brzucha, ale moze ktorys dzien odpuszcze i sam siebie sprawdze ile dam rade

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
2 min = 120sek czyli 80 brzuszków jest bardzo możliwe, jak trenował a podobno jest zdolny to spox

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 806
kumpel sie kiedys chwalil ze zrobil 3000 brzuszkow w 3 godzinki hehhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
49 na 60sekund na lawce rzymskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Wszystko jest możliwe, dla mnie w brzuszkach liczy się psychika, jest taki moment, że zaczynasz czuć "ból" i wtedy jeśli to przetrwasz to dalej pójdzie tak jakoś automatycznie.. jakbyś był w transie, możby by powiedzieć, że jesteś bootem.
heh też okreslenia..

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3
W robienu brzuszków jedna strona jest mocniejsza i przy dużym wysiłku jest to bardzo nie zdrowe trzeba wzmocnić tą słabsza i wtedy jest git ja tak miałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z klatką...poręcze

Następny temat

odcięty...

WHEY premium