SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie kluby Muay Thai w Łodzi?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Baza klubów Sztuk Walki. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 433
witam!
mam zamiar w najblizszym czasie zaczac trenowac muay thai jednak nie wiem gdzie w łodzi odbywaja sie treningi i jaka te miejsca maja renome(znaczy czy warto tam trenowac prosilbym abyscie wpisywali adresy moze jakis konkakt i jakis komentarz (moze ktos z was trenuje muay thai w łodzi i moze dac jakas recenzje)

SERDECZNE DZIEKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kurcze tak troche dziwnie mi ta wypowiedz wyszla ale chyba wiecie o co mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26467
masz thaia w klubie sirocco na jaracza 40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65565
poszukaj w wyszukiwarce ostatnio duzo osób pyta o łódź
1

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211
na twoim miejscu bym uwazał na sirocco na jaracza.jakis czas temu(niewiem jak teraz)trener preferował "utwardzanie piszczeli"poprzez kopanie sie po nich.i takie tam inne czarymary uczył.zorientuj sie na teofilowie czy nie ma boksu tajskiego,bo jest tam jakaś szkoła mieszanych sztuk walki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26467
na teofilowie jest JKD z elementami MT, ale jako takiego boxu tasjkiego tam nie znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211
jezeli ci zalezy na tym zeby sie dowiedziec o adresy MT w łodzi,to rozejrzyj sie na pietrynie,bo ostatnio sie reklamowali(nie szkoły SW na pietrynie,tylko ulotki tam porozwieszali heh).kurde,w sumie tez bym mogl gdzies wznowic trening MT.(mam nadzieje ze nie zostanie mi tylko sirocco.ale lepszy rydz niz ksiądz rydzyk,jak to mawiają.pozdro.jak znajdziesz w łodzi jakies konkretne miejsce do treningów tajskiego to daj na forum znac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jak znajde to napisze, a ty gdzie trenowales wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
heh ja trenowalem prawie rok na silowni cos tam mi to dalo, a teraz chce sie zapisac na muay thai i nie wiem czy to ma sens... slyszalem ze w Łodzi jest szkola na jaracza i na ŁKS-ie ... moze mi powiecie jak to jest na poczatek?? nie jestem zbyt wysportowany to moge miec jakies problemy w zwiazku z tym ??

Beku ;) poczatkujacy zawodnik hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
widze że nik tu nic niewie no ja tez potrzebuje pomocy co do muay thai niechce isc do sirocco ani na teofilów jeżeli znacie jakieś inne kluby to piszcie do mnie na gg 4686919
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy Wrocław

Następny temat

BJJ w obrebie Bytom Piekary

aerofull