SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie judogi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Pytanie jest skierowane głównie do trenujących judo, ale sądzę, że przedstawiciele innych sztuk walki też się mogą wypowiedzieć.

Otóż jakie firmy produkujące judogi uważacie za najlepsze? I dlaczego?

Ja osobiście bardzo lubie judogi firmy DanRho, które są bardzo dobrej jakości, grube, mocne ( starczają na kilka lat intensywnych treningów ), no i dobrze się w nich wygląda . Poza tym są wzmacniane dodatkową warstwą plecionki na klatce piersiowej, co ją znakomicie usztywnia i ułatwia zrywanie uchwytów.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2357
Ja wlasnie chce sobie zamowic jakies gi z mmagear, ale zastanawiam sie nad rozmiarem .... jakie macie doswiadczenia z "kurczeniem" sie tych GI po praniu ? Ja chce kupic niebieskie (one podobno nieco mniej sie kurcza). Mam 178 cm wzrostu i waze 66 kg - wg. rozmiarowki powiniennem kupic A2 , ale nie wiem czy lepiej nie lepszym wyjsciem jest A3 ....
Czekam na rady ;)
dzieki

The laws of the Octagon: No Rounds, No time limit, No way out!

The laws of the Octagon: No Rounds, No time limit, No way out!
MMA NEWS www.chokes.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z gi do Bjj dobre sa Atama, Bad Boy (ktorego aktualnie uzywam) i HCK. HCK jest najlepszy jakosciowo, ale BB bije go na glowe wygladem. A najbardziej mi sie podoba jeden z modeli Red Nose.
Ostatnio bodajze Mizuno zrobilo ponoc rewelacyjny model we wspolpracy z Ricksonem, ale nie widzialem.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-08-30 22:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Boruta a gdzie takie dostać?
A rękawice do grapplingu? Wiem, ze u Mirka na stronce jest sklep, ale jeszcze nie działa, nie wiesz czy bedzie tam cos ciekawego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Linki podalem na Vortalu Budo, tu nie kopiuje bo tylko pierwszy by dzialal.
Rekawice beda za jakis czas w Poznaniu, co bedzie u Mirka nie wiem, na pewno kimona (wzor Mirka)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
również adidas robi całkiem niezłe judogi, wielu zawodników w nich cwiczy i startuje, tylko te dresiarskie 3 paski na ramionach...

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Boruta, ale sprowadzałes z tamtad?
Nie było kłopotów? po ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, mi bezposrednio z Brazylii Karo przywozil jak jezdzil. Teraz sciagam czarnego Krugansa. Wiara sciagala i roznie zaleznosci od firmy. Tzn dostawali, ale czasami sie wloklo. Ceny sa rozne. Ja np placilem 100 papiera za Torah i jakies 600 zl za niebieskiego Bad Boya


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-08-30 23:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
drogo, ja place po 70 zł, za podwójne....ale jakies fajne by mi sie przydalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Przegladam strone Bad Boya i zadzwilo mnie to ze maja tylko jeden rozmiar A1 Co to znaczy i na kogo to pasuje ?
A moze maja inne tylko trzeba ladnie porosic ?

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Ja mam daxa moskito cholerstwo przechlapane na zawodach bo jest jak zbroja ciezkie jak cholera ale na treningi super jak cwiczysz w takim a potem zalorzysz jakiegos cienkiego daxa to jestes boss to ma naprawde duze znaczenie...
Pozatym fajne sa Adidaski ale jestem za jakims cienkim daxem...
A i jeszcze jesli myslkisz o zawodach to wiesz jak jest groby i wykrochmalony kolnierz to podstawa chociaz czasami mogo sie przyczepic...

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
kiedys były jakieś judogi, bodajże Elephant które miały tak twarde kołnierze, że nie były dozwolone na zawodach. Podobno miały wszywane w kołnież metalowe nici

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bad Boy Cup

Następny temat

wojskowe systemy walki

WHEY premium