SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie igly

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 227
Witam zaczynam swoj 3 cykl 25 propka 125mg I 20 deki moje pytanie brzmi czy igly 0.3x19mm nie beda za krotkie jak strzelam po slade.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 3362 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78427
daj 0.6x30

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17632 Napisanych postów 242668 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1276611
Za małe nawet ciężko sok by przez to przdchodzil
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wlasnie jestem po strzale deki I rzeczywiscie sok ciezko idzie,problem w tym ze mieszkam w holandii objezdzilem 3/4miasta I wszedzie takie male albo 0.9 x4cm ale to zbyt dupa bedzie bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 836 Napisanych postów 3362 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78427
to sobie zamow z pl i wyslij poczta pl listem
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1120 Napisanych postów 28634 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 439514
j/w zamawiasz ze strony i przyjdą Ci bez problemu na podany adres w Holandii

Miałem podobny problem w Irlandii tylko tam żeby kupić igły i strzykawki trzeba było mieć receptę więc znajomy w PL kupował mi wszystko i wysyłał w paczce

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-08-05 10:25:53

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tutaj tez w aptece patrza sie dziwnie jak prosisz o 40sztuk.igly z polski bede mial za tydzien puki co kluje tymi Bo juz zaczolem cykl mam nadzieje ze sok sie przyjmie nie bedzie wyplywal z powodu krotkiej igly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 1217 Napisanych postów 11969 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 166707
Jarik
Tutaj tez w aptece patrza sie dziwnie jak prosisz o 40sztuk.igly z polski bede mial za tydzien puki co kluje tymi Bo juz zaczolem cykl mam nadzieje ze sok sie przyjmie nie bedzie wyplywal z powodu krotkiej igly

To wbijaj na razie w mniejszy miesien np barki

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1231 Napisanych postów 1226 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 34515
zamow po paczce z polski i ci wysla bez problemu, bedziesz mial na zapas nawet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 934 Napisanych postów 1620 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 121531
Aleks
Jarik

To wbijaj na razie w mniejszy miesien np barki

I podgrzej sok to nie bedzie gesty.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17632 Napisanych postów 242668 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1276611
Jarik

a niech patrzą co cię to interesuje
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl. pomoc?

;