SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie hantle?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119
Cześć, wkońcu mam odłożony hajsik na hantle, które chcę sobie kupić. Widzę ze teraz w biedronce jest jakaś oferta ale dokładnie się temu nie przyglądałem choć pamiętam ze były chyba 10kg. Co byście polecili? Np. jesli kupię hantle od jakiegoś producenta to czy średnica środka krążków na gryf innego producenta byłaby taka sama gdyby kupić np. z czasem większe obciązenie z innego źródła?
Proszę o poradę albo konkretne linki :)
Pozdrawiam.
P.S. Fundusz może nie nieograniczony, ale rozsądny (cena=jakość)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Ponoc calkiem niezle sa te z biedronki, a jak bedziesz dokupowac obciazenie, to musisz tylko zwracac uwage na to zeby srednica obciazenia grala z srednica gryfu. Zazwyczaj producenci podaja jaka jest srednica, wiec nie powinno byc problemu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 119
właśnie jak chodziłem na silownię którą niedawno zamknęli pamiętam ze mieli tam takie jak z biedry. Jak one cenowo wyglądają bo pamiętam ze są po 59. Czy to spoko cena? (1 hantel 10kg 59zł)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Sprawdz sobie po ile takie chodza i bedziesz wiedziec czy spoko cena, czy nie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
W tej średnicy to dobra cena za ten zestaw. Dla porównania sam hantel tej średnicy kosztuje około 30zł a obciążenie tego typu około 6zł/kg więc resztę możesz sam sobie dopowiedzieć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po dłuższej przerwie - początkujący trening do oceny

Następny temat

Wyciskanie sztangi ile ?

WHEY premium