SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie cwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Witam mam kilka pytań ...
Nigdy nie ćwiczyłem an siłowni ani nic podobnego bo nie mam do tego dostępu także w domu brak tego ...jestem szczupłym nastolatkiem 20 lat i kolega mi podpowiedział ze z taka sylwetka jak moja mogę dobrze wyrobić mięśnie tylko kompletnie nie wiem jak się za to zabrać nie znam się an tym pomóżcie !Dodam że zadne suplementy diety czy sterydy nie wchodzą w grę !

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 60

Wzrost: 175

Cel treningowy: przyrost mięśni

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Merlin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Na razie zacznij porządnie się odżywiać. Przeczytaj 10 wskazówek żywieniowych i ogólnie dział odżywianie.
A co do treningu to zacznij od
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
A po 3-4 miesiącach pomyślimy co dalej.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
tylko ze z odzywianiem jest problem bo mieszkam z rodzicami i nie kupuja tego co trzeba ... warzywa i owoce najwyzej moge jesc a myslalem zeby zaczac od 6 weidera

Merlin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na warzywach i owocach to masy nie zbudujesz, mala wartosc kcal, w diecie sa traktowane bardziej jako zrodlo witamin. Nie chce cie zniechecac ale bez sprzetu i odpowiedniego odzywiania masy nie zbudujesz, jedynie wytrzymalosc i wyrzezbisz troszke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48
Rozmawialem z kumplem i bede do niego an silownie codziennie chodzil o odzywianiu tez pomysle

Merlin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html
uloz plan dostosowany do tego co posiada twoj kumpel, podaj sprzet i plan, my poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 636
no ale mięśnie muszą odpocząć - 1 dzień przerwy przynajmniej,
chyba że 1 dzień ćwiczysz jedną partie , pewnie cię to wkurzy i pomyślisz co to za ku*** ludzie , nie chce im się pomóc , ale najlepiej poczytaj to co jest na tym forum bo głównie tego ci trzeba , zajrzyj do działu odżywianie , bo dobra dieta to podstawa , a jak masz kumpla z siłownią to on powinien cię poinstruować ;)



Zmieniony przez - Shadthorn w dniu 2010-10-24 14:20:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata w domu

Następny temat

dobrze to hst ulozylem ? z góry dzięki za pomoc

WHEY premium