SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie cwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 135
witam mam pytanko jakie cwiczenia moga pomuc w spaleniu tluszczu znajdujacego sie na koncowym fragmencie plecow na bokach ;).Bo mam taka smieszna budowe zostalo mi to po ostatniej masowce brzuch juz ogarniety wiec jak zancie jakies dobre cwiczenia piszcie.

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Nie da sie spalić tłuszczu miejscowo. Żeby zredukować poziom tkanki tłuszczowej musisz stosować odpowiednią dietę ( z ujemnym bilansem kalorycznym)+ aeroby/HIIT+trening siłowy.

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 135
nom racja na dietach sie za bardzo nie zam zawsze chcialem to ogarnac ale jakos mi to nie idze :P.W wakacje zajmowalem sie spalaniem tluszczu i jest good tylko walsnie te miejsce hehe

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Nie da sie spalić tłuszczu miejscowo. ja sie nie zgodze z kolegą.. oczywiście ze sie da. spróbuj robić skłony boczne.

Cognosce te ipsum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY DO SPRAWDZENIA

Następny temat

Armageddon i masa

WHEY premium