SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie carbo przy dawce 200g dziennie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nabyłem ostatnio całkiem ciekawą próbkę FitMaksa. Easy Gain Mass. Gainer, 15g białka na 100, 5 kreatyny, 5 glutaminy. Spróbowałem z wodą smaku truskawki i w miarę wchodzi. Zastanawiam się czy by nie zastąpić bcaa przed, carbo w trakcie, glutaminę po (+ew. kreatyna po w "cyklu") takim właśnie gainerkiem pitym w trakcie treningu. Która z opcji wydaje się sensowniejsza? Osobno czy all in one Dodam, że gainerek dostałem w cenie 18zł/kg, więc jest w zasadzie tańszy niż opcja carbo+dodatki w kapsułkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem spozywanie niehydrolizowanych bialek w czasie treningu nie jest najlepszym pomysłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dzięki za opinię. Na razie jeden trening za mną. Trochę bardziej obciąża żołądek niż samo carbo, ale nie jest też dramatycznie. Ew. pomyślę czy na treningu nie pić wody, a po wtedy ze 100g tego gainerka. Lepiej będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym tak wolał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa w jednej porcji z jablczanem kreatyny?

Następny temat

INKOSPOR KREATYNA W KAPSULKACH

WHEY premium