SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie carbo polecacie + witaminy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
no ok, powodzenia

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1364
Możesz jeść banany, ziemniaki albo makaron jak ryz już ci nie podchodzi, jak chcesz jesc Carbo to nikt ci nie zabroni tylko w nadmiarze to szkoda zdrowia, najlepiej poszukać jakas alternatywę w produktach naturalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2252
Bardziej myslalem, by uzywac raz dziennie 30min przed treningiem - to chyba nie bylaby przesada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6397
Ja sobie biore od czasu do czasu carbo jak mi sie chce. Carbonox z olimpu jest dobry;) mozesz sobie smialo kupic, ja mecze te 4kg juz 4-5 miesiecy.ja mam chyba smak truskawke i jest spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8037 Napisanych postów 149271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183910
divao
Bardziej myslalem, by uzywac raz dziennie 30min przed treningiem - to chyba nie bylaby przesada?

po co przed treningiem? by skoczyl ci cukier i bys poszedl spac na silce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2252
TomQ-MAG
divao

po co przed treningiem? by skoczyl ci cukier i bys poszedl spac na silce?

Zagapiłem się, miałem na myśli po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8037 Napisanych postów 149271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone 5mg/100 tab.

Następny temat

Kreatyna mono

WPC