SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie brać odżywki żeby przytyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Mam 32 lata, i ważę 46 kg przy 161 cm wzrostu. Jem wszystko i często a jednak nie mogę przytyć. Doradżcie mi jakieś dobre odżywki dla kobiet bo już nie wiem co robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
Syczek naprawde poczytaj dzial odzywianie. Co 2 osoba z topicem "chce przytyc" pisze ze duzooo je i same extra rzeczy i najwazniejsze MA BARDZO SZYBKA PRZEMIANE MATERI. Ale wlasnie poto jest dieta, dzieki niej szybka przemiana materi nie bedzie klopotem poniewaz beda sie liczyc tylko Kcal dostarczone organizmowi a posilki bedziesz jadla co 3h wiec nie ma bata zeby nie przytyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Pokaz diete.

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-04-23 09:12:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
odżywki zbedne.Wystarczy dodatni bilans kaloryczny.Zacznij czytac forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
dokładnie dieta pewnie kuleje

"wszystko i czesto" to nie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Nie ważysz jakoś przeraźliwe mało jak na taki wzrost... chłopaki maja rację nie baw sie w odżywki,bo to ci może raczej zaszkodzić... poproś kogos,by pomógł ci dobrać właściwą dietę
bogatą w kalorię i powinieneś przytyć

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Witam
Nie jestem facetem, i to nie jest kwestia diety bo jem duzo nabiału, drobiu i wszystkiego co powinno mi pomóc przytyć. Mam po prostu błyskawiczną przemianę materii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Sorki,a jeśli jesteś kobietą to tym bardziej sobie zaszkodzisz odżywkami!!! ale przy odpowiednio dobranej bogatej w kalorie diecie nie ma bata musisz przytyć!!!

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
przeciez nie tyje sie od jedzenia nabialu jak Ci zalezy to zacznij czytac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Jak jedziesz na nabiale to rzeczywiście... ja bym nie liczył na wzrost wagi! przecież nie tyje sie od jedzenia nabiału racja!,dlatego zabieraj sie za czytanie i układanie diety. Jeżeli czegoś nie będziesz wiedziała to pytaj forumowiczów- jak coś to pomożemy poprawić

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Ktoś mi doradził żebym wzięła Olimp-Gain Bolic 6000.
Nie wiem czy mi to coś da ale spróbuję, co do diety to oczywiście nie jem samego białka. Dzięki za pomoc i rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
Wiesz takie suplementy sa niczym innym jak tylko jedzeniem w proszku. Bez odpowiedniej diety na nic Ci sie to nie zda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie dlaczego mi nie wychodzi ? Rady na poczatek

Następny temat

Bieganie - ból mięśni nóg

WHEY premium