SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialko prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 874
zastanawialem sie nad zakupem bulka moj cel to budowa masy miesniowej beztluszczowej. Diete mam i chce to tylko pic bezposrednio po treningu a jaka godzinke po treningu jem piers+ryz+oliwa z oliwek. I zastanawiam sie czy bulk bedzie dobry czy lepiej same bialko gdyz w posilku po treningowym mam wegli troche co o tym myslicie i co mozecie polecic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 75682 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634213
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 874
Wegli mam w porzadku w diecie praktycznie ;) a co do bialka to co bys mogl polecic? WPC,WPI wieloskladnikowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2746
Zamiast bulka wez bialko + banana. Dolicz to do bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A Optimum 100% Whey Gold Standard dobre to bialko jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1221
dobre ale stosunkowo drogie
są tańsze i też dobre popatrz jeszcze chyba że chcesz wydać sporo kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A z tanszych to co bys polecil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6798
wpc bierz sfd sprawdzone najlepiej wanilie a izolat scitec whey 100% tez wanilia najlepiej wypada tak w nawiasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A takie pytanie jakie byloby najlepiej wziac mieszanke czy samo wpc czy wpi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 339
Zależy ile masz kasy. Wez bialko jakiec dobre w smaku Trec/Scitec. Wpc czy tam wpi, to zależy od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1221
powiedz jaki masz budżet na białko bo tak to ciężko ci doradzić

ja ostatnio miałem Peak Delicious białko super ale tylko kilówka jest , więc teraz kupiłem sobie Whey C6 i dla mnie rewelacja i każdemu polecę

optimum miałem wcześniej, białko bardzo dobre ale kasa też spora
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Tauryna.

Następny temat

MIARKA w jakiej kreatynie ?

Fruzelina