SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialko prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
z białek np
https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Ultra_Whey_Protein-opis29021.html
https://sklep.sfd.pl/Optimum_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_NitroProGen-opis640.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Zwykłe WPC, nie masz kasy to Ostrovit, SFD itp, masz trochę więcej to Trec, Peak, Hi Tec Whey C-6 itd, masz dużo więcej to Optimum, Scitec. Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ja Ci polecę Wheya 100 z Treca - pewniak. Pijąc nie zastanawiasz się czy czasem nie popijasz gainera czy bulka jak to ma miejsce przy nie których białkach. Smaki wszystkie b.dobre z przyjemnością będziesz popijał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
wiekszosc polecanych jest ok. ja dorzucilbym jeszcze sp80 olimpa

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Ja jakoś nie mam przekonania to białek zza wielkiej wody. Trec, Olimp, Activlab, IHS i może gdzieś tam nie daleko Hi Tec - jak najbardziej na tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Panowie zakupilem w super cienie ultimate nutrition 100 prostar whey protein. Biore porcje 30g bezposrednio po treningu i mam pytanie jesli moj cel to budowa miesni to czy wystaczy porcja bialka odrazu po treningu a jakies 30-40min po piers+ryz czy dorzucic do tgo bialka banana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
po treningu dobrze brac białko z weglem bo inaczej przerobisz je na energie :) Moze byc banan, albo jakis sztuczny weglowodan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A skąd taka teoria że białko bez węgli idzie na energię, a białko z węglami na co idzie?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
Weglowodan jako pierwszy zostaje uzyty na uzupełnienie energii w organizmie, a białko moze spełniac swoja role czyli budowac miesien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Tauryna.

Następny temat

MIARKA w jakiej kreatynie ?

WHEY premium