SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa - jaką wybrać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 13 lat Na forum 150 dni Przeczytanych tematów 157
Witam mam 14lat i chciałbym zacząć spożywać suplementy na początek białko.
ćwiczę już 5mieś,jakie białko wybrać? i czy można je brać miernikiem i popijac czy tylko shakerem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 76 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 608
Najlepsze białko to będzie to z jedzenia a nie z suplementów, jeśli już ci tak zależy na tym to kup zwykłe wpc.
A jaki sens ma popijanie zwykłego proszku, białko ma to do siebie że jest dobre w smaku więc sama przyjemnośc wypić wymieszane z płynem, nie jest to kreatyna bezsmakowa że nie idzie jej wypić z wodą.

Zmieniony przez - claudbase w dniu 2021-09-24 22:06:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 230 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 109 dni Przeczytanych tematów 4438
A poza tym miarka białka jest duża, nie wyobrażam sobie jak byś to łykał to nie kreatyna-mała miareczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32 Napisanych postów 160 Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 641
biban543
Witam mam 14lat i chciałbym zacząć spożywać suplementy na początek białko.
ćwiczę już 5mieś,jakie białko wybrać? i czy można je brać miernikiem i popijac czy tylko shakerem?

Ja od niedawna wsypuję na miseczkę, spodeczek, dolewam niewiele wody tak aby zmieszało się na papkę i tak sobie jem. bardzo dobre (mam smakowe: cookie cream, chocolate...). Już na pewno. nie wrócę do miksowania w szejkerze z 200 ml wody ani nawet mleka sporadycznie.

Anatolij Sofronow - "Dzieła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23115 Napisanych postów 16140 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 258213
Cwiczysz już 5 miesiacy i chcesz zacząć brać suplementy wiec najpierw pasuje sprawdzić czy podstawy masz dobrze opanowane , napisz tu jak się odzywiasz , ile kcal spożywasz, jaki podział makro i wklej zrzut przykładowego dnia jak chodzi o jadłospis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4975 Napisanych postów 69083 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 710622
Co to znaczy "brać miernikiem i popijać"? Masz na myśli, czy można wsypać do ust proszek i popić wodą? Spróbuj to zobaczysz. Zrobi się Tobie w ustach na tyle klejąca masa, że ciężko będzie to przełknąć. Oczywiście nikt Tobie tego nie zabroni. Jeżeli tak Tobie wygodniej, to śmiało. Każdy produkt spożywczy możesz w ten sposób zjeść.

Myślę, że przede wszystkim powinieneś wiedzieć czym jest odżywka białkowa, do czego służy i jak ją stosować. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na ten temat:

https://potreningu.pl/artykuly/bialko/odzywka-bialkowa--instrukcja-obslugi-4848

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24064 Napisanych postów 22099 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 362980
nie polecałbym, możesz stosować jako dodatek do omletów owsianek, wypić z mlekiem, wodą, zrobić polewę - sposobów na stosowanie jet dużo i są przyjemne - fajne smaki i słodkie, a takim wsypywaniem do buzi się tylko umęczysz.
Co do stosowania - białko to uzupełnieni braków w diecie - pytanie cyz masz świadomość ile potrzebuejsz go dla organizmu i czy wiesz ile go faktycznie dostarczasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy żywieniowe - co zrobić?

Wheya