SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko w hipoproteinemii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
2 słowa wstępu. jestem osobą niepełnosprawną (zanik mięśni). W marcu trafiłam do szpitala z powodu biegunki i crp=500. Wykonali posiewy i nic się nie wyhodowało. Dostałam 4 antybiotyki na raz. Organizm siadł. Białko 3, albumina 1. Potem się rozmnożyło clostridium i kolejny szpital i antybiotyki. W związku z tym, że praktycznie nie mam flory bakteryjnej, muszę być jeszcze jakiś czas na diecie lekkostrawnej i bezmlecznej.

Doktorka kazała mi brać protifar jako uzupełnienie białka. https://www.aptekagemini.pl/protifar-proszek-dietetyczny-225g.html
Niby neutralny smak, ale ja czuję mleko i jest mi niedobrze. Zresztą z mlecznych rzeczy mogę jeść tylko ser żółty i gęstą śmietanę, reszta nie przechodzi przez gardło.
Pomyślałam, że poszukam jakieś białka smakowe, ale tu są takie nazwy i nie wiem, co to jest, i czy w ogóle nie zaszkodzi jelitom. Jakieś izotaty, białka serwatkowe, kazeiny... niby czytałam o tym, a dalej nie ogarniam. I czy w ogóle czy w tych smakowych nie czuć mleka...

Czy ktoś może mi doradzić,, co wybrać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Polecony Tobie przez lekarza Profilar jest koncentratem białek, bardzo prawdopodobne, że serwatkowych, więc pochodzących z mleka, co w sumie jest napisane w składnikach produktu. Niestety odżywki bezsmakowe nie smakują najlepiej, co wielu osobom nie odpowiada.

Lepszej jakości odżywką białkową będzie izolat białka serwatkowego. Jak najbardziej występuje on w wersji smakowej, a wybór smaków jest bardzo duży.

Mogę Ci polecić np. Allnutrition Isolate 2000g lub mniejsze opakowanie 900g. Zapraszam do sklepu internetowego lub stacjonarne:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Isolate_Protein-opis33556.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zdecydowanie izolat, też śmiało moge polecić ten z all co wyżej już masz podany, wybierz wersję smakową i nie powinnaś czuć mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
W przypadku smaków wybór jest ogromny. Myślę, że może to być nawet 30 różnych wersjach smakowych, jak nie więcej. Od owocowych, przez bezsmakowy, do bardziej mlecznych. Smak to zdecydowanie kwestia gustu. Mogę Ci jednak polecić swoje ulubione, czyli:

- czekolada-nugat-karmel (na wzór Marsa),
- słony karmel,
- lody karmelowe,
- biała czekolada,
- nugat.

Wśród klientów z którymi mam kontakt w sklepie popularnością cieszy się również:

- czekolada-orzech-karmel (coś na wzór Snickersa),
- karmel-słone masło orzechowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wpc Wpi WPH to wszytsko z mleka, otrzymuje się je poprzez różne procesy, są jesze odzywki roślinne, np https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Vegan_Protein-opis40089.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta - suplementy i odżywki

Wiecej