SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Chciałbym kupić jakieś białko, które pomogło by mi wyrobić brzuch, chodzi mi konkretnie o suchą masę mięśniową. Na rynku jest tyle przeróżnych suplementów i nie wiem który z nich wybrać ... czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone, nie drogie ( max 100 zł )białko które pomogłoby mi w zrealizowaniu mojego celu ??javascript:

Siła płynie z krwią, duma razem z nią ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
białko ma ci brzuch wyrobic? wez sie zastanow nad tym co piszesz a do 100zl to masz jedynie ostrowie chyba ze wystarczy ci 750 gram to prolongatum.

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
nie ma bialka na brzuch

dieta+trening a nie bedziesz wymyslal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Chciałbym kupić jakieś białko, które pomogło by mi wyrobić brzuch, chodzi mi konkretnie o suchą masę mięśniową


Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Czytałem, że dieta wysokobiałkowa pomaga wyrobić brzuch tzn. pomaga w tym, aby mięśnie nabrały masy. Do takiej diety raczej potrzebne jest jakieś białko javascript: test('');

Siła płynie z krwią, duma razem z nią ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Bialko to uzupelnienie diety. Ja polecam ultimate protein.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Za taka kase to jedynie wpc :)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kiedys czytalem ze bialko podnosi termogeneze organizmu i to bylo na 90% w KIF'ie...

ale ile w tym prawdy to nie wiem

zacznij uprawiac aeroby to spalisz tluszcz

a jak masz tylko 100 zl to kup ostrowie 1800g roznicy zadnej nie odczujesz gdybys mial kupic w zamian OStrowii jakies drozsze bialko, zmieniaja sie tylko walory smakowe i rozpuszczalnosc itp

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-12-08 23:30:38

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Bo podnosi.

Ale jak jesz zbyt duzo kalorii (globalnie) to i tak nic to ci nie da.

Jezeli natomiast zmiensiz proporcje W/B/T to juz inna bajka.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II i biogenix Cell pump połączyć ze sobą??

Następny temat

taaak..następny początkujący...powiedzcie mi czy warto

Wiecej