SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
Może na początek kilka słów o sobie: nie jestem kulturystą (i nie chcę być). Ćwiczę od 6 miesięcy (3 razy w tygodniu) - przez ten okres czasu moim celem było zrzucenie trochę kilo, więc koncentrowałem się raczej na ćwiczeniach aeorobowych. Teraz chciałbym bardziej skupić się na nieznacznej rozbudowie mięśni (ale nie chce być szerszy niż wyższy, poprostu interesuje mnie dobra rzeźba).

Ciągle dopracowuję swoją dietę, ale mam problem ze spożywaniem 2g białka na kilogram. Tak więc zastanawiam się nad uzupełnieniem diety o odżywki białkowe. I tutaj moje pytanie: czy są one w pełni bezpieczne. Jako kompletny laik w tym temacie czytając składy tych odżywek i obco brzmiące nazwy aminokwasów mam pewną obawę. Czy możecie mi doradzić jakąś konkretną odżywkę dla początkującego? A może skoro nie chcę jakoś drastycznie przybrać masy odżywki białkowe nie są mi potrzebne?
Czekam na opinie bardziej doświadczonych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
Mysłę, że jeżeli to pierwsze białko to nie musi być to białko z wyższych półek(matrix 5.0...no chyba, że masz na tyle kasy 200zł/mis), moim zdaniem warto porozglądać się za białkami Olimpa! Co do zdrowia, to nie zaszkodzą Ci(chyba, że na układ wydalniczy)

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
smalec69 - jakie to ma znaczenie, której firmy, białko autor wybierze? Otóż żadne, ponieważ jest jedynie uzupełnieniem diety.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-18 14:22:27

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
j/w
białko to nie magiczny srodek a tylko uzupelnienie diety.

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp glukozamina profilaktycznie?

Następny temat

Pro longatum, a Matrix 5.0

WHEY premium