SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania wykonać

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1643
Witam, jakie badana wykonać aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku z hormonami itd, od kilku miesięcy mam taki problem, że czasami błahe powody wyprowadzają mnie z równowagi i bardzo szybko tracę cierpliwość. Ogólnie to jestem bardzo spokojny i bardzo ciężko mnie wyprowadzić z równowagi oraz bardzo rzadko ostatnio podnosi mi się adrenalina do tego stopnia, że jak jechałem samochodem i wpadłem w poślizg to nawet serce nie przyspieszyło bicia nic zero reakcji z jednej strony pomaga z drugiej trochę nudno jest. Poza tym, jestem bardzo zamulony, ospały nic mi się nie chce na trening idę, ale mimo, że próbuję dać z siebie wszystko to i tak nie czuję tego ognia jak dawniej. Ogólnie to mam 19 lat, trenuję prawię 3 lata. Przeprowadzam aktualnie redukcję, zredukowałem ponad 30kg biorę cały czas witaminy, kreatynę, omega 3, zdrowo się odżywam. Jedynie ostatnio piję sporo kawy i energetyków 0kcal to jest jedyny produkt przetworzony w mojej diecie praktycznie. Już nie wiem co zrobić aby się ogarnąć, jak czasami się zmotywuję to potrafię całą noc nie spać tylko być wkręconym jakbym coś brał, później w pracy wyrobić 200% normy i na trening iść a innym razem znów cały tydzień bym tylko leżał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19840 Napisanych postów 69185 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 568201
Odstaw wszystkie suple/energetyki odczekaj tydzień. W labie wykonaj takie bad:

POZ:

Morfologia + rozmaz
CRP
Glukoza
Mocz + kreatynina
Żelazo
Aspat + allat
Lipidogram
Jonogram
TSH + FT3 + FT4

100% płatne: