SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania po cyklu tesc + meta

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
Witam! Generalnie troche nie w pore pisze ale tak jakos dopiero teraz mi to przyszlo do glowy - chcialem sie dowiedziec jakie badania moglbym zrobic aby sprawdzic czy wszystko u mnie wrocilo do normy jako ze koncem zeszlego roku mialem cykl o ktorym mowa w tytule i od poczatku roku byl juz odblok na clomidzie. Kwestia tego typu ze dopiero teraz zauwazylem ze jestem troche ospaly - byc moze to tez przez zmiane pracy i jej godziny - ale jakos z agresja tez mam inaczej, jestem "spokojniejszy" a akurat ma to u mnie duzy wplyw na wyniki sportowe jako ze ternuje sporty walki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
Nandrolone nagana za doradzanie bez ankiety,autor tematu może mieć 15 lat!
do autora temat przenosze nie spełnanie podstaw i za łamanie regulaminu.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-06-05 19:23:23

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
aha sorry nie zwróciłem uwagi na to.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
po raz kolejny przypominam że to podstawa w takim dziale jak doping!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
ku**a Panowie nie przesadzacie Wy troche? teraz to juz na tym forum pierdnac nie mozna bez ankiety a jak kilka miesiecy temu mi doradzaliscie nt tego co i jak brac to jakos nie bylo klopotu. Przeciez nie pytalbym Was o cos czego nie studiowalem do bolu az nie znalazlem odpowiedzi ludzie wrzuccie troche na luz... dla Waszej wiesci mam 24 lata trenuje od 8 lat sporty walki, kiedys troche silownii a od kilku lat jedynie celem podtrzymania formy ale nie robilem strikte masy tak jak ostatnio na cyklu. tyle moge powiedziec nie bede sie bawil w zadne ankiety, badzmy powazni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
kolego regulamin działu jest dla każdego taki sam,ty potrzebujesz pomocy! nikt nie bedzie nikomu doradzał w ciemno nie wiedząc o nim nic!to nie branie multiwitaminy do sniadania.Jeśli się nie godzisz na ten regulamin to twoja sprawa i nie rozumie twojego wielkiego wzburzenia,forum SFD jest najwiekszym forum sportowym w europie,odwiedzin i wyswietleń mamy tyle gdyz sporo osób docenia wiedze użytkowników tego portalu.I naprawdę nie widzę aby twój temat miał by być traktowany zupełnie inaczej niż inny setki tematów na tym forum.Pozdrawiam i życzę więcej luzu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 231
tyle ze ja nie oczekuje wiadomosci jak ukrasc ksiezyc a jedynie jakie badania profilaktyczne moge zrobic celem ustalenia czy wszystko jesy w normie - tyle. Wiec nie miej/miejcie mi za zle ze pytajac o taka pierdołe irytuje sie ze znowu ankieta, odpowiedzi na ktore i tak wiekszosc jest wymyslona z marszu badz pominieta. Tym samym oszczedzam takze jakze Wasz cenny czas ktory musicie poswiecic na czytanie tych szczegolow i mozecie sie skupic na innych istotniejszych tematach badz problemach jakie tu ludzie poruszaja, zadnych nerwow Panowie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które lepsze aminy?

Następny temat

Pytanie Pilne

WHEY premium