SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie NO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 461
Zaczynam cykl na Mono i chcę do tego coś w stylu Nitrobolonu
+ Jakieś garnier (też proszę o propozycje )
ostatni mój cykl to storm i nanovapor
Może poradzicie coś zamiast Nitrobolonu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 461
Zdecydowałem się jednak na hp + Olimp Creatine magna power i gainera x5 Protein, może coś do tego dodacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7219
GARNIER

"mistrz teorii? nie - uczeń praktyki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10555
No xplode i jak juz cos to gainer up your mass

NeverGiveUpStandUpAndFight...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 461
Mój błąd
a co sądzicie o horse power?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16771
Horse Power bardzo dobty sprzet tylko smak ma bardzo kiepski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
hors power jak najbardziej moim zdaniem jeden z najlepszych staków na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 461
co sądzicie o Gain Bolic 6000 czy lepiej Profi Whey mass, a może jakieś lepsze propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
gainera dobierasz wedlug brakow w diecie
Co do stackow wszystko zalezy od funduszy (z kreta, badz bez)
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gb - gainer
pwm - bulk

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
Co do NO-boostera to np tu w USA z tego co czytalem to takie 3 najlepsze to NO Shotgun V.3, SuperPump250 i WhiteFlood a NO-Xplode to dosyc duzo zlych opini zbiera na forach w US. A co do SP250 to kiedys dostalem SAMPLE to pompa byla ze myslalem ze mi lapy rozerwie jak bicepsa robilem az mi sie fioletowe prawie zrobily lapska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 461
O NO Shotgun też słyszałem ze jest bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Profi Whey Mass

Następny temat

Dobór sumplementów

WHEY premium