SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Mixy, OMKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Witam. Omnadren juz wyszedł z produkcji?? Mozna jeszcze dostac jakas pewną omke? Wiadomo działała dobrze i cena była przystepna. A szukam czegos co wychodzi korzystnie cenowo i jakosciowo. Co polecacie

Pomogłem? Daj SOGa:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 489 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11060
Omkę nadal można dostać...
co do wy,***ek to zależy od tego jakie masz źródło

Zmieniony przez - JoinT69 w dniu 2011-09-29 14:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
omka cały czas robiona teraz, lecz kosztuje już więcej w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej wziasc pewne ug niz walona omke, masz duzy wybór, z drozszych unigen, z tanyszch PMP, Atomic i cala reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja ostatnio jak czytam fora , słyszę opinie ze omka działa , fejki pewnie są i długo będą znajomy ostatnio utopił na prolce.
Napiszę tak jak masz uczciwego kumatego dila i jesteś w nich dobrych relacjach bierz omkę jak nie to nie ryzykuj i bierz undera.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
w lutym brałem omke od dila i bardzo dobrze klepala

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1459
jesli trafisz na fejka omki naprawde musisz miec naprawde pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
omka tylko z apteki dobre mixy ,alpha pharma ,malay tiger dobra jakosc i bezbolesne

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
j/odzywa wole ug niz omo

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
koncze suste body research ug ktore nie podoba sie nikomu,moge z czystym sumieniem ja polecic

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
A ja wolę dobre omo niż dobry under jak miał recepty to bym się nawet nie zastanawiał.
No ale widocznie apteka teraz tylko w aptekach, co nie wyklucza działającej omki na rynku.
Czasami dile sami nakręcają na ug większy zysk, ja tam się kieruje własnym rozumem i własnymi odczuciami lub dobrego ziomka, niestety fora czasami przypominają rywalizację ug.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Meta + M-Drol czy M-Drol + Meta ?

Wiecej