SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Badania wykonać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
Witam , jestem nowy na forum mam na imie Emil 18lat. cwicze od kilku lat z przerwami. Ostatnio miałem długą przerwe z powodu braku czasu nauka praca cięzko bylo pogodzic i chcialem znów powrócić do ćwiczeń i ogarnać zdrowie pytanie jakie badania zrobić, wiem ze kiedys mialem podwyzszone tsh i ft3 ft4 i byłem prywatnie u endykrynologa dostałem tabsy na tarczyce po 50mg Euthyrox o ile dobrze pamietam. ale nie czułem roznicy i je odstawiłem. Chce wrócić do treningów i znacznie zredukowac . mam 198cm wzrostu waga okolo 130kg . lekarz mówił ze prawdopodobnie mam gino . Ostatnimi czasy ciągle czuje sie ospały . mimo ze spie naprawde długo wstaje i czuje się zmeczony . Trening bez przedtreningówki cięzko wychodzi . i co chwile mam skoki takie dziwne gorąca i oblew potów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Emil1999
kolega wyżej kazał wkleić to wklejam . lekarz konkretny? czy rodzinny. bo jakoś tym rodzinnym nie ufam nie sądze by mial dużą wiedze


odpowiedź już masz



WnMPapa


Leć na początku do rodzinnego. Poproś ew. o skierowanie do hematologa, jeśli do tego wkomponujesz ogarniętego dietetyka to sobie powinieneś poradzić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak dlugo łykałeś ten Euthyrox? Objawy typowe dla problemów z tarczycą.
morfologia+rozmaz
tsh, ft3, ft4
lipidogram pełny
glukoza
ob
z takich mocno podstawowych, dalej się zobaczy jak wyniki wyjdą.

PS. Jak miałeś hormony tarczycy ponad normę i dostałeś eutyrox?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
TUTAJ SA BADANIA ROBIŁEM w grudniu i po tych badaniach dostałem te leki Euthyrox bralem moze miesiac regularnie potem jak sie przypomniało mi . ale i tak sie czułem senny i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
no dobra, gdzie ft3 i ft4 o ktorym pisales?

trochę edytując waliłbym tak: morfologia+rozmaz, elektrolity, lipidogram, cukier, OB, tsh, ft3, ft4, anty tpo, anty tg

Jak wygląda dieta i styl życia?


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-09-08 10:56:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
trening FBW co drugi dzień + aero pomiedzy czyli pn silowy wt aero sr silowy czw aero pt silowy sobota aero . niedziela wolna Diete rozpisuje chce narazie wystartowac 200G białka 150wegle i 210tłuszcz i scinać. Właśnie znikły mi gdzieś te baadania ft . tak czy tak musze zrobić usg sutków zeby sprawdzic czy napewno gineko też ? testosteron badać też ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak dla mnie to biorąc pod uwagę stosunek wzrostu do wagi no to bardziej bym szedł w kierunku redukcji wagi - jeśli chodzi o gino.

Możesz sobie sprawdzić testosteron podobnie jak resztę płciowych. Ja jednak preferuję lecieć bardziej od podstaw, później wgłębiając się w szczegóły, bo od dupy strony i tak raczej nie ma co zaczynać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
No chce redukować taką rozpiske kupiłem od osoby z forum http://screenshot.sh/mGX1N9AS9ZLoZ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1892
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wyniki badań należałoby skonsultować z lekarzem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Senność przez cały dzień

Następny temat

Dyskomfort związany z bieganiem w czaszce, co robić?

WHEY premium