SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie AEROBY zimą??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
tak jak w temacie proszę o wasze rady....

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4431
aeroby takie jak w lecie...z tą różnicą, że pod daszkiem!

rowerek stacjonarny, bieżnia, orbitreck, steperek...więcej grechów nie pamiętam

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jak chcesz się hartowac to biegaj. Znam parę osób co im nawet zima nie przeszkadza. Wskakują w dres i o 5 rano biegają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zadna pora roku nie wyrabia kondycji tak jak zima

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4431
kocury jedne

ja ledwo się o 6 z wyra po ciemaku zwlekam!!! bieganie...zima...od 5...NIEREALNE!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
dla chcącego nic trudnego

lubie te miny zaspanych ludzi wstajacych do pracy, gdy patrzą o 5:30 rano przez okno jak sie rozgrzewam przed blokiem

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Zimą bieganie to jest piekna sprawa o wiele lepiej wyrabiasz sobie kondycje.
Mało tego jak biegasz rano czyli na czczo to poteguje spalanie tkanki tłuszczowej bo organizm nieco że pobiera energie z tłuszczu do biegania to jeszcze musi się ogrzać.
A więc dres najlepiej bluza z kapturem spodnie i jazda.

Ja biegam tylko w soboty rano i jak mam wolny dzień np. dzisiaj, biegam 15km średnio jak mi się chce

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ja wole szybki marsz niz bieganie
i to nie o 5 rano tylko po treningu juz.

ale w zime starczy mi dobrze zbilansowana dieta z lekką nadwyżką i co jakis czas dodaniu kilkudziesięciu-100 kcal.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-08 08:06:01

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
te bieganie hmm m macie racje ale słyszałem ze na zatoki to żel działa... choc wiecie jak ludzie mówią))))) pod dachem za bardzo nie realne bo nie posiadam takiego sprzętu do aerbów bo cwicze w domu.. myślałem chocby o rowerku stacjonarnym ale jak se pomysle jakie bym cykle mógl zrobić za ta kase to mi jej szkoda myśle ze smialo mozna dodac basenik...

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6300
Dłuższe skakanie na skakance też nie będzie złe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka 3 razy w tygodniu - można?

Następny temat

Trening na xpandzie, rozdaje sogi

WHEY premium