SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie środki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

80

Wzrost

176

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

60

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

B-170g,Ww-488g,T-85g

Stan zdrowia

metanabol 100, tura
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
Witam. Od dłuższego czasu mam gino (jak na razie brak funduszy na usunięcie). Chciałbym do podstawowej suplementacji dorzucić coś mocniejszego lecz obawiam się,że sprawa się pogorszy. Myślałem o bardziej lajtowych środkach bo w tej sytuacji nie zależy mi na nie wiadomo jakich przyrostach. Powolnie ale stabilnie- byle kopało lepiej od supli :D. Myślałem o środkach takich jak boldenon, masteron, winstrol, primobolan, oxa...Doradźcie coś, myślałem też o enanie solo razem z jakimś AI ale sam nie wiem czy to dobra opcja. Jak uważacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przy 2g test/wk można dawać profilaktycznie. Przy Twoim dawkowaniu po prostu miej pod ręką.
Krzykaczowi pasuje Ari a u mnie ari działa kiepsko na samopoczucie mimo nawet niskich dawek.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
90% stosujących SAA ma gino i żyje, w tym również i ja. Pytanie czy Twoje jest już na tyle obleśne, że na redukcji zakładasz stanik czy idzie z tym żyć.

Sam oceń, bez fotek

Możesz podbić delikatnie testa + właśnie AI. Może test + winko, test + master. Pochodne DHT mogą lekko pomóc trzymać estro w ryzach.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
Puki co redukcji nie planuje...może jak dojde powiedzmy do 100kg :D do tego czasu może się wytnie. Test z winkiem czy masterem lepsza opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Rozważ takie combo:

boldenon + test cyp/enan
boldenon + prop

prima + test cyp/enan
prima + test prop

Można dorzucić winstrol wymiennie systemem tbl / inj z racji tego że cykl swoje potrwa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
jak długi cykl planujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
12-16 tygodni minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Boldek + test + exe i jazda
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Można rozwinąć propozycję Aleksa i zrobić tak.

bold + enan, dalej bold + prop, w między czasie winstrol tbl/inj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
Aleks
Boldek + test + exe i jazda

Enana dał bym powiedzmy 20 tygodni...początkowo 250mg/e4d ile bolda w takim układzie?


Zmieniony przez - marco30 w dniu 2016-10-06 16:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Daj 500mg bolda + 500mg testa week w 2inj pon/czw.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
A exe wtedy profilaktycznie moge lecieć? czy tylko w razie jak by estro wywalilo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sex na cyklu

Następny temat

Bulk rx Cykl.Efekty PH

WHEY premium