SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakieś odżywki dodatkowo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Witam! Mam zamiar rozpocząć cykl z Fitness Authority Xtreme Napalm(przed treningiem) + Fitness Authority Xtreme Detonator(rano na czczo i po treningu).
Czy podczas robienia tego cyklu nie będzie problemu gdy będę dodatkowo zażywać jakiegoś fajnego spalaczyka(jeśli nie będzie problemu to może polecisz jakiś fajny sprawdzony spalacz?). Cena wszystkich odżywek nie gra roli ale może ktoś poleci jakieś suple, które dodatkowo mógł bym brać do cyklu z FA Napalm+Detonator. Jeśli chodzi o trening to nie jestem początkujący trenuję judo od 10 lat i siłownia nie jest mi obca, chodzę regularnie 3 razy w tygodniu.Za sobą mam już cykle ze Stormem Universala, Cytogenix Cytocell/Cytonox, Gaspari Nutrition Super Pump 250 i inne..Mam 17 lat 186cm wzrostu, 100kg wagi. Więc proszę o radę odnośnie cyklu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
najlepiej byloby gdybyś przeczytal regulamin dzialu i wstawil ankiete


https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Ankieta
1. sylwetka - trochę tłuszczyku, 41cm biceps,
104cm na wydechu klata, 91cm brzuch na wysokości pępka
2. wiek - 17lat
3. waga/wzrost - 100kg/186cm
4. staż treningowy - judo 10lat/boks 2 lata/ siłownia 5 lat 3 razy w tygodniu
5. cel cyklu - rozwój masy mięśniowej, siły, redukcja tłuszczu
6. stosowane suplementy - Storme Universal, Cytogenix Cytocell/Cytonox,
Gaspari Nutrition Super Pump 250,FA Xtreme Anticatabolic,
Kre-Alkalyn,Universal Gain Fast i inne, których nie pamiętam
7. stosowane spalacze - Hydroxycut Hardcore od Muscletech, l karnityna
8. suplementy stosowane przez ostatnie 60 dni - Gaspari Nutrition Super Pump 250
9. ilość dni wolnych od kreatyny - wczoraj skończyłem cykl
10. dieta - diete zaczynam od nowa 1500kcal dziennie -ryż,ryba,kurczak,jogurty(activia)
11. finanse - brak ograniczeń
12. wszystko zawarte w opisie

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
1500kcal to głodówka. piszesz cel - masa i redukcja. Sie zdecyduj. 2 na raz nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
nie jest to głodówka odpowiednie potrawy niskokaloryczne i można jeść :) kurczak na parze,ryż, warzywa na parze..
widzę, że muszę pisać w inny sposób - rozwój mięśni, siła
chodzi mi o rozwinięcie mięśni i siły przy jednoczesnym redukowaniu tłuszczu tzn. siłownia 3 razy w tygodniu, bieganie, aeroby, dieta..

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ale to sie wyklucza. Nie rozwiniesz miesni przy takiej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
To może poleć jakąś inną dietę? Udzielasz mi rad więc sądzę, że się znasz.

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
kolega ma racje ale bedzie lepiej jezeli o diete popytasz w dziale odzywianie, tam na pewno dostaniesz bardziej konkretna odpowiedz,
przedstaw tam swoja diete, napisz jakie masz cele i popros o ewentualne korekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15244
PiterJudo dzial odzywianie tam o dietach poczytaj,uloz potem tam wklej ktos pewnie pomoze w razie bledow w niej.Wazysz 100kg i 1500kcal???chcesz mase,sile i tluszcz zredukowac to sie niestety nie da wszystkiego naraz.

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3188
Dobrze przejrzę tamten dział, ale wciąż nie rozumiem dlaczego nie mogę budować siły i mięśniówki przy jednoczesnym redukowaniu tłuszczu (odpowiednie treningi+odpowiednia dieta..)

[][][]------[][][]

NIE MA Op*****LANIA SIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
poniewaz do budowania masy i siły potrzeba kalorii na + a przy redukcji na -
rozumiesz teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze dobrane Suplementy ?

Następny temat

cm3 + hmbolon + dekstroza + trec over mass co wy na to ?

WHEY premium