SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki zestaw ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem suplementów , a dokładniej BULk-a jako uzupełnienie diety , jakąś przed treningówke i może po zwykłe mono ?
Bukl - Activlab best Mass Xtreme
Przedtr - Hi-Tec Nutrition - Vasobolan
Mono - SFD - SFD Pure creatine .
Co sądzicie o takim połączeniu ?
Na cykl chce przeznaczyć koło 200 zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może lepiej zamiast przedtreningówki dać jakiś stack ? MOże Crea Shot ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
ja bym dołożył te 20zł czy tam ile i zamias vasobolana to kupic s.a.w albo redweiler z olimpu bo sa dobrymi przedtreningowkami

ktory cykl na kreatynie? były juz wczesniej jakies? jak nie było to brałbym mono na poczatek a pozniej bawił sie w stacki

Zmieniony przez - bombastic112 w dniu 2013-01-28 16:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baardzo dawno były jakieś mega capsy z olimpu , ale to tak jeszcze bez diety. A tak pół roku temu zjadłem puszke Hyperfusiona od Hi Tec. Teraz chciałem tak konkretnie zapodac jakies suple dlatego pytam co było by najlepsze ? Chodzi mi o suchą mase, na diecie idzie ale powoli , więc może warto by to troche wspomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
weż lepiej saw-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
z przedtreningowek to white flood albo wlasnie saw ew napalm ale nie od FA tylko ten starszy duzo jest mozliwosci. ze stakow cos dobrego wg mnie to no xplode albo cell mass ten drugi znacznie zwieksza regeneracje po treningu.

Zmieniony przez - bombastic112 w dniu 2013-01-28 21:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli opcja bulk + przedtreningowka+mono odpada? bo sie troche zagubilem. Pytanie czy mono podziala jak bralem stacki? tak jak pisalem fundusze mam ograniczone, okolo 200 zl wiec opcja z przedtreningowka i stackiem i
bulkiem odpada raczej. moze by to jakos podzielic? np teraz bulk + stack a na drugi cykl bulk + przedtreningowk*a z aakg (bo slyszalem ze podtrzymuje to co po kreatynie zostalo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mono podziała, bez wgzlędu na to czy brałeś staki czy nie

na jedzeniu(bulk) cykli nie robimy

jak chcesz tanio to kup sobie mono solo i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisalem ze bulk to tylko jako uzupelnienie diety. po samym mono to mnie pewnie zaleje a to chce zminimalizowac. a jak podziala przedtreningowka + mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
najlepiej bedzie jak kupisz sobie mono vitalmaxa 500g za 45zł bo sam brałem i bardzo dobrze działa ew dorzuc bulk.
przedtreningowka jak przedtreningowka da ci na treningu kopa, mniejsze zmeczenie wzrost wytrzymałości i siły. no i pompeee;d

ile ten bulk activlaba kosztuje?

Zmieniony przez - bombastic112 w dniu 2013-01-28 23:09:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na odżywkach - prośba o podpowiedź

Następny temat

Który zestaw na 2 cykl kreatynowy?

WHEY premium