SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typer?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 779 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 72183
siemanko na jakim buku gracie? na jakiego teraz najbardziej sie opłaca wsadzić pieniądze ? myślałem nad comeon.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 9057 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44823
Dla mnie comeon to dziadostwo.
bet365 ma fajne kursy i wiele typów.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 779 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 72183
właśnie zrobiłem konto na bet365 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1693
na ladbrokes.co.uk na piłke nozna jest obie druzyny strzela i jedna wygra wysokie kursy na to sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
comeon nie polecam, szybko limitują, przynajmniej ja po tygodniu gry zostałem zlimitowany do 1zł.

ladbrokes.co.uk - wszystko fajnie, tylko czy w Polsce można już grać za pośrednictwem tej strony? Nie śledzę tematu, ale wiem, że od jakiegoś czasu nie było można, a po co chłopakowi buk, u którego grać nie może na terenie Polski.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-02-06 14:57:07

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1693
szczeze to nie wiem widziałem polska wersje strony wiec myslalem ze jeden wałek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 966 Wiek 104 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39662
Polecam Betfair i William Hill tylko nie ma złotówek. Jak na złotówki to Expekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Comeon ssie!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyciągnąć środki z Skrill bez prowizji

Następny temat