SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typ sylwetki lub budowę ciała posiadam?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 185 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 836
Pytanie może wydawać się głupie, bo przecież każdy jest w stanie sam ocenić to na podstawie zdjęcia, ale ja pomyślałem, że zasięgnę opinii osób, które są bardziej „w temacie”. Jak wiemy, pływak na przykład posiada krótkie nogi i dłuższą górę itd, itp. Ja chciałbym wiedzieć do jakiej dyscypliny sportu jestem predysponowany. I nie, nie zjem kanapki. Zdjęcia robione były dwa lata temu, ważyłem wtedy jakieś 50 kg, teraz prawie 65 kg, bo przytyłem po lekach na sen i innych takich. Mógłbym śmiało powiedzieć, że jestem ektomorfikiem, bo mam bardzo chude kości (13,5 cm w nadgarstku), ale mam tylko 171 cm, więc coś mi tu nie pasuje. Od razu mówię, żebyście darowali sobie postów w stylu „zacznij jeść, idź na siłownię”. Będę chciał, to pójdę. Nie, to nie.

Pozdrawiam i przepraszam, że zdjęcia są obrócone. Hosting zdjęć świruje i zawsze musi mi je obracać

Zmieniony przez - mrwelladjusted w dniu 2019-05-29 17:24:17

Zmieniony przez - mrwelladjusted w dniu 2019-05-29 17:26:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
Zrób z bliższej odległości i stojąc prosto bo z tego niewiele widać , choć najwięcej z ektomorfika.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 185 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 836

Zrobiłem jeszcze bokiem. Tak, mam lordozę

Zmieniony przez - mrwelladjusted w dniu 2019-05-29 18:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
BPL-G
choć najwięcej z ektomorfika.

podtrzymuje wcześniejsze zdanie

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5665 Napisanych postów 73525 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618636
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9912 Napisanych postów 115552 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374979
Po pierwszym zdjeciu na samej górze to za redukcjie by się trzeb wziać, te podziały sa trochę sztuczne

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Robiąc pierwsze zdjęcie na samej górze ważyłem jakieś 50kg, poziom tkanki tłuszczowej miałem pewnie gdzieś na poziomie 10%. Biegałem długodystansowo. Wystający brzuch to wina lordozy

Zmieniony przez - mrwelladjusted w dniu 2019-05-29 21:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9912 Napisanych postów 115552 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374979
To dopilnuj treningu siłowego, ogarnij dobre odżywianie i się sylwetka porpawi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10180 Napisanych postów 9765 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 310182
mrwelladjusted
Ja chciałbym wiedzieć do jakiej dyscypliny sportu jestem predysponowany.

najlepiej ta która będzie Ci sprawiać przyjemność, a nie będziesz ją uprawiać z musu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dokładnie , inaczej i tak odpuści się szybko , bo zmuszać się nie da w dłuższej perspektywie.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 146845 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172567
typ sylwetki mieszany, fatu duzo nie ma, ale miesnia tez za duzo nie posiadasz, stad wydje sie nieco zawyzony bf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypełniacz pośladków

MenS