SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typ budowy to ja jestem..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Siemanko...

Zacyzna mnie gnębić i chodzić po głwowie jedno pytanie..

Czy jestem mezomorfik czy endomorfik...


To tak coś o mnie.

Całe życie - najbardziej wysportowany w klasie / szkole. Największe rekordy w bieganiu , skakaniu w dal , wytrzymałości , podciąganiu.
I tak przez całą podstawówkę i gimnazjum..

Potem kontuzja w piłce przez co rok bez aktywności fizycznej..

Jak w czasie szkoły podst i gminazjum miałem przy wzroscie np. 176 - 66 kg + prawie widac było kratę .

to po kontuzjach jedzenie typu : Parówki , hamburgery , białe bułki - na dzien 6 szt. + 3 litry napoju firmy Zbyszko - 3cytryny - zwykła orenżada... I tak dzień w dzień..

Efekt? 182 cm - 83 kg czyli 15 kg przybrałem w 1 rok. Jednak zero aktwynosci tylko siedzenie i chodzenie + kalroii na dzien po 5 tys nawet.. I to sam syf czyli węgle.. Białka tam moze na dzien 76 g było..

I tutaj pytanie.. Jesli doszedłem do tego 18 % bf'a po pełnym roku , to czy możliwe że jestem typowym endomorfikiem? Nigdy nie miałem problemu z wagą , dlatego teraz jak przy tych około 15 % bf'a chce mase zrobić sam się zastanawiam na co pozwolić sobie ze względu na swoją budowę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj zdjęcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ektomorfik .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2962
Ten najchudszy ? :D. To w ja myślałem że jak tak się zapasłem to jestem edomorfik :D.

No to nic. Skoro tak uważacie to masuje. Bo chyba jakbym wyciął ten tłuszcz to bym jak szkielet wyglądał co nie? :x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wstawanie rano i posiłek pyt

Następny temat

siła brzucha.

WHEY premium