SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki tutaj jest kąt?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
Witam, czy mógłby mi ktoś napisać ile stopni ma kąt zaznaczony na rysunku?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Kąt o który pytasz ma około 75 stopni lecz nie jestem pewny, nie mam tego stojaka u siebie.
Jesteś może zainteresowany zakupem stojaka HS4 ?
Jeżeli tak to prosze podaj mi swojego maila to przygotuję dla Ciebie ofertę z 5% rabatem dla użytkownikow SFD.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ćwiczę na tych stojakach, są naprawdę solidne. Ja musiałem przy wiercić do podłogi, ale to oczywiście zależy od tego ile się dźwiga

Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-04-03 19:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
@Ibok, no raczej twoich wyników nie osiągne nigdy, ale pytam szczerze tylko dla tego, że chce sobie takie pospawać, ojciec kowal artystyczny to będzie mega wytrzymałe, a pytam, żeby nie zrobić za stromo bo będzie nie wygodne :) Czyli 75 stopni będzie odpowiednie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@lionoff

Tak można również zrobić inny kąt pochylenia wedle uznania, najlepiej jest to sobie wizualnie dobrać nigdy rysunek nie odda tego co zobaczymy na własne oczy.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Oblicz dobrze czy nie lepiej kupić Kelton ma naprawdę tani ten stojak, a wytrzymały
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kelton_SS za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1018

DJ FAFA Pan uprawia Fitness

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poznań . sprzedam hantle

Następny temat

Fitness Klub Koło

WHEY premium