SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki trening będzie lepszy pod Strongman

FBW czy Split ??? ma to jakieś znaczenie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w martwym staram się dodawać na serie ok +5kg co trening:) przysiad też bardzo szybko się poprawia.....moglibyście zarzucić jakimś linkiem ze stojakami na sztangę?? bo jak chcę np. sztangę wziąć na barki, to muszę wziąć ją z podrzutu z podłogi(a ciężarowcem nie chcę zostać )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2667
Sorka ale co to są te treningi bo ciekaw jestem ?? Bo tez bym chciał zostac strongmanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Ja mysle że split, ale to chyba bez znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno t nie ma znaczenia?

Falkon---> poszukaj, a znajdziesz co to są te treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Masakra, Skup się na najważniejszych grupach tj. plecy, barki i nogi.
Reszta ważna ale nie aż w takim stopniu.

Z ciekawości spytam jakie masz wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4074
w jakims wywiadzie pudzian powiedzial ze rano cwiczy 2h na silowni a popoludniu cwiczy na sprzetach (kule, opona, walizki itp). Musisz byc silny ale tez sie przyzwyczaic do sprzetow strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyników na razie nie sprawdzam..ostatnio z miesiąc temu

-na nogi jest słabo, bo zacząłem je ćwiczyć niedawno..
-klatka około 90 będzie(do wakacji musi być +100),
-barków nie sprawdzam(seria z 50kg i idzie w górę)

przed wakacjami muszę skończyć przygotowania ze sprzętem Strongman i jazda

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-02-28 22:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
tak jak ibok jeśli chcesz ćwiczyć pod strongman to skup sie na takich ćwiczeniach co sie uprawia w strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
nie, przy tych wynikach to jak juz strong boy...ja pieprze:/ dlaczego ktos kto cwiczy zapewne trzy miesiace ma plany bawic sie na sprzecie :/ spojrz na IBOKa wyniki i zobaczy czy masz szanse na dzien dzisiejszy byc strongmanem...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wojtas--> ćwiczę rok czasu i mam 15 lat(Ibok ma 20)...i dlaczego miałbym się nie interesować treningami strongman?? bo co? bo ćwiczę za krótko tak? Jest tu na forum pewien 14latek który zajmuje się tego typu rzeczami..i co? powiesz mu "ZOstaw to chłopie bo za słaby jesteś" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
arni nie przejmuj sie słowami innych uwierz w siebie dąż do celu może coś osiągniesz powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLSKA LIGA ZAWODOWA 2008 III KOLEJKA KAT. LEKKICH

Następny temat

Płaska- zawody....

WHEY premium