SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki teść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Witam . Już czas by rozpocząć przygodę z dopingiem . Ćwiczę kilka lat, spożyłem trochę suplementów , jednakże moja postura mnie nie emoconuje. Co na początek ? Myślałem o testosteronie i winstrolu. Jaki ? jak dług? ile? itp. Znajomość mam nie wielką, od dawna przekładałem tą decyzję ale to chyba najlepszy czas na jakiś dobry cykl. Proszę o poradę

wiek: 25
wzrost: 167
waga: 67,1
masa mięśni: 54,3
tłuszcz: 14,8 %

nigdy nie miałem styczności ze sterydami , ćwiczę intensywnie, jestem zdrowy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
odżywka bulk 2x dziennie 1porcja miedzy najdłuzsza przerwa pomiedzy posilkami 2 po treningu z tymi weglami bym nieprzesadzał 450 z choinki urwane chyba daj 200g białka 300g wegli 100g tłuszczy po 2 tyg rób korekty w diecie obserwuj głód ciało kreć aeroby intensywne po 15-20 min 3x w tyg jak pisał ktoś dodaj kreatyne jaka to obojetnie koks sobie odpusc zaj**... sie smalcem i bedizesz chodził jak w ciązy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
wypelnij cala ankiete. Tesc to tesc na kazdym zobisz mase jak i zarowno redukcje

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

wypełnij całą ankietę, punkt po punkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Wiek : 25
Waga : 67,1
Wzrost : 167
Obwód ramienia : 37
Obwód klatki : 107
Obwód uda : 53
Obwód talii : 84
Staż na siłowni : 5 lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : -
Opisz swój plan treningowy : urozmaicony profesjonalna siłownia , mieszam style
Cel cyklu : wzrost suchej masy
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia :
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : 14,8
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : Mezomorfik
Stan zdrowia : zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia : niska
PPM (podstawowa przemiana materii) : 1654
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Enan
1-6 200-250mg e5d
6-12 200-250mg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Do ankiety mógl byś przyłożyć sie konkretnie.
Trenujesz 5 lat a postępu zbytnio nie widać w twoim wypadku w czymś tkwi problem, sterydy to nie rozwiązanie w twoim przypadku. Nasuwa sie prosty wniosek że problem jest w twoim odżywianiu. Wiec weź sie za jedzenie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
od 5 lat trenuje , z przerwami , bardziej rekreacyjnie dla sportu żeby nie siedzieć w domu i dłubać w nosie. Jestem niski, stosuje diete jak najbardziej potrafie od jakiegos czasu i tak zrobiłem dobry wynik w porównaniu do tego jak wyglądałem z 2 lata temu. Ale wydaje mi się ze dotarłem do punktu w którym organizm staje albo bynajmniej robi przyrosty ale w bardzo dlugim czasie . Stąd ten pomysł na szybszy rozwój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
No ale to jest waga 67kg wiec i tak jest bardzo niska waga. Cos i tak z dietą kuleje, bo jak dieta jest dobrze dopieta to waga musi isc i tak i tak.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
sugerujesz ze jak bede mial zaj**ista diete na mase, to dobije na sucho do np 75 kg przy tym wzroscie na rzeźbie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Tak i przy twoim wzroscie 84 w pasie to nie malo.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Dokładnie. Przyłożyłbym się do żarcia to pewnie pójdzie bez koksu. Bo jak widać 5 lat stażu i efekty nikłe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron.

Następny temat

Cykl masa pazdziernik

Wiecej