SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stosunek bialaka tluszczy i weglowodanow!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
Witam.
Jestem na redukcji tluszczu (chce zgubic jakis 3 kg z okolic brzucha) ale rowniez robie trening na mase.
Spalam tluszcz rano - aeroby 5 razy w tygodniu na czczo i biore Super Cuts 3
Buduje mase okolo 17 - trening 5 x w tygodniu, kazda partia odobno.
Moje pytanie jest takie: jak dobrac stosunek BTW aby nie tracic miesni a wrecz troche zyskiwac na masie spalajac tluszcz?
Stosuje rowniez po aerobach BCAA jak i rowniz przed treningiem silowym, po i przed snem.
Jestem w trakcie ukladania diety i wlasnie sie zastanawiam nad stosunkiem BTW.
Poradzcie mi jak to powinno wygladac
Z gory dzieki

STRONGMEN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
Tak wlasnie myslalem ale juz glupieje od czytania niektorych wypowiedzi. Przezciez BCAA jest antykatabolikiem wiec chyba dlatego trzeba brac zeby nie miec straty w miesniach tak mysle..

STRONGMEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
NIE ROB AEROBOW NA CZCZO!!
bo duzo miesni poleci!!

co do BTW to w granicach

B 2-2,5g na KMC
T 0,8-1,5g na KMC
WW 2-3g na KMC

zaleznie od genow,aktywnosci itp.

albo masa albo redukcja!!ciezko robic mieso palc fat tylko wylacznie z okolic brzucha!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
No wiem ze ciezko ale co poradze. Wiec jak polecasz? Kiedy robic aeroby? Po treningu silowym? Po treningu to ja w sumie wole odrazu dostarczyc organizmowi paliwo i bialko a nie zmeczac sie dodoatkowo no ale juz w sumie sam nie wiem.
Jak wezme bcaa po treningu silowym to robiac aeroby bede spalal bcaa a nie tluszcz tak sadze.
Juz sie pogubilem...
Jaka propozycja?

STRONGMEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
proponuje

trening silowy 4xtydz aeroby na poczatek w dzien nie treningowy czyli 2xtydz ew.potem zwiekszac

B daj na poczatek 2,5g na KMC
T 1g na KMC
WW 3g na KMC

potem stopniowo scinac

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-01-26 19:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
Ok. Tak zrobie i zobacze jakie beda efekty. A jak bys doradzil suplementacje BCAA. O jakich porach brac w dni treningowe i w jakich dawkach a jak w dni kore bede robil aeroby.
Dzieki wielkie za pomoc.

STRONGMEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy ile masz tego BCAA
nawet do 30g dziennie możesz jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
Mam tylko 300 kaps i chcial bym odpowiednio spozytkowac. Czekam na rady.
Sog dla koles8 polecial. Dzieki wielki

STRONGMEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to mało
albo podziel to przez liczbę dni jaką chcesz je brać
albo wrzuć 5-7 gram przed aerobami i tyle samo przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1478
No tak, tylko ze czytalem w jakims artykule ze nie ma sensu brac BCAA przed aerobami bo wtedy nie spala sie tluszcz tylko BCAA i podobno lepiej zapodac po aerobach. Hmmm... ciezka sprawa

STRONGMEN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wlasnie powinno sie brac jak KLEKS doradzil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !!

Następny temat

Cukierki M&M's

WHEY premium