SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stack kretynowy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
Co do nowosci z odzwykami niejestem nabierzaco szukam jakiegos najmocniejszego stacka kretynowego obecnie na rynku miałem juz sporo cykli na kretynie trenuje juz 6-7lat dlatego szukam czego "mocnego" co polecacie? mysle nad "storm" kiedys kupiłem i byłem zadowolony ale moze jest cos lepszego mocniejszego?
co do kasy to neichciał bym wydac wiecej niz około 150zł
do tego osobno zapodaje B-A bo wiaodmo ze w stackach sa małe ilsoci BA i jelsi starczy kasy to jakas przedtreningówka jeszcze.
z góry dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Green Magnitude.

I to są staki kreatynowe a nie kretynowe.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Raczej oczekiwanie że któryś stack kreatynowy będzie mocniejszy od poprzedniego czy też od pojedynczej formy, może być złudne. Jednak jak lubisz próbować to możesz spróbować Grinder II z UNS, fajny skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Wiec sadzicie ze jak cos na mnie dobrze podziałało to lepiej zpaodac to znowu mowa w tym wypadku o storm ? co do Green MAGnitude to juz słyszałem ale bałem sie zaryzykowac tzn zeby niewyrzucic kasy w błoto
ps.własciwie w tym mam 2 rodzaje kretyny a w storm mam 6 wiec składowo chyba lepszy?

Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2013-12-02 12:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
teoretycznie, ale równie dobrze moze sprawdzic sie mono, to zalezy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie o dziwo najlepiej działał xplode z olimp'u a jadłem pare staków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
j/w n mnie też :) kończe 3 puche i na nastepny cykl biore to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myśle że ze względu na dobre opinie green magnitude wziałbym połaczenie tych dwóch staków i zobaczył efekty wyjdzie do 200 zł za zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Zależy czego oczekujesz. zależy Ci na krecie, stymulantach czy dodatkach typu ba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużenie efektu "pompy" (środki)

Następny temat

Bialko - problem.

WHEY premium