SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki sport dla grubaska?

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Witam !
Mam skończone 18 lat. Nigdy w życiu nie trenowałem żadnego sportu. Jako kilkuletni dzieciak troche grałem w piłkę.. ale to było dawno. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Brzuszek urósł, formy jakiejkolwiek brak. Mięśni też zero. A nie ! przepraszam. Jest jeden, za to spory - piwny.
Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakiś sport, który w takim wieku mogę jeszcze zacząć trenować?
Mam 180 cm wzrostu (albo 178cm) , nie wiem ile waże, brak jakiegokolwiek większego ruchu od ponad roku, zero mięśni itd. Na chwile obecną nie umiem powiedzieć jaki sport bardziej by mnie interesował.. czy drużynowy.. czy inny. Wiem, że takie rzeczy jak karate, king boxing (nie wiem jak to sie pisze) odpadają. Z takich rzeczy raczej tylko boks. Kiedyś bardzo podobało mi się chodziarstwo z lekkoatletyki. A co Wy możecie mi doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
a ile ważysz?

może byś w bieganie zainwestował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Tak jak napisałem wcześniej.. nie wiem ile waże. Od bardzo dawna się nie ważyłem. Nie mam wagi w domu...
U mnie niestety z bieganiem jest tak, że przebiegne 10 metrów i jestem zmęczony tragicznie itd.
Chciałbym zacząć trenować jakiś sport, bo wtedy miałbym motywacje do ćwiczeń. Bieganie tak samemu szybko by mnie zniechęciło do przebiegnięcia kolejnych dystansów. A przy trenerze czy coś.. wiedziałbym, że nie ma "nie chce" - jest tylko "musze".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Wybierz to co Ci się podoba ja mam 186cm i 122kg wagi i się nie przejmuje,nigdy nie uważałem że czegoś mi nie wolno trenować bo za dużo ważę(wiadomo że przy tej wadze sprinterem nie będęale jest wiele innych sportów.Treningi mogą Ci dodatkowo pomóc przy zrzucaniu kg więc wybierz to co Ci najbardziej odpowiada i wio na trening.

A początkami się nie przejmuj bo zawsze są trudne i każdy przez to przechodził.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli wybierzesz dyscyplinę,która Ci się podoba jest znacznie większa szansa,że pozostaniesz przy tej aktywności na dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
JEzeli masz taką możliwosc w swojej okolicy to polecam FA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3175
Ktoś kto nie jest przyzwyczajony do wysiłku nawet na najlżejszym treningu FA umrze jedynie po rozgrzewce więc nie sądze żeby to był dobry pomysł. Chyba, że byłaby stworzona nowa grupa.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8350
a nie myślałeś żeby zacząć pływać ?? polecam xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Stopniowo krok po kroku.Wiadome jest ze nie wytrzyma pełnego trenigu dl WR.
Ale mysle ze powoli powoli jezeli bezdie chcial i pokaze ze ma jaja to po paru treningach Plus wiadomo ekstra bieganie we wlasnym zakresie i bedzie z niego pożytek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Bieganie odpada, chłopak sobie stawy załatwi. Zainwestuj w rowerek, rowerek stacjonarny, zwracaj większą uwagę na to co jesz, o której, w jakich odstępach... jak masz dużą nadwagę to dziennie zrobienie 1,5h marszobiegu zrobi swoje. Dobry jest też orbitrek, który modeluje sylwetkę bez przeciążania stawów.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Bieganie przeciez nikt nie mowi ze ma chłopaczyna trzaskac maratony,albo biegac sprint na 100 m.
Wszystko trzeba robic w miare swoich mozliwosc.
Nawet jezeli ma zaczynac od 15 min truchtu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer - Październik

Następny temat

mam 13 lat i....

WHEY premium