SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu dla 50 latków?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Uważam podobnie jak koniu. To co brałeś to nie były spalacze. Spalacze to np Scorch, Venom itp. I tylko nie mów, że nie są skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
oczywiscie na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
scorcha i wenoma nie brałem, ale brałem Tigtha i jak dla mnie placebo, jak wezmę któryś z tych 2 to się wtedy wypowiem, ale wierze i Tobie i Koniowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tylko nie bierz po 16 bo nie zaśniesz;) I uważaj bo mają na prawdę bardzo mocne działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jeżeli Tight nie działał, to naprawdę musiałeś mieć kiepski trening i dietę, oraz imo nie jest to spalacz na duży fat, tylko na ten "ostatni", najgorszy.


zależy kto jak reaguje na spalacze, możesz nawet i przed snem łyknąć jak Cię nie pobudza.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-02-07 18:29:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
no kurcze też myślałem , że mnie trochę poczesze , ale nic naprawde... no nie mam dużego BF bo ok 16% zalezy od pory roku, ale mam zamiar kupic scorcha lub venoma.

Diety ogólnie nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
aha Koniu a takie 1 opakowanie Venoma starczy?? bo Scorch to ma 168 kaps, a ten 90 i miales takie dobre efekty po dawkowaniu takim jak na opakowaniu, czy brałeś jakoś więcej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
imo 16% bf to marnowanie potencjału spalacza jak tight,
co to znaczy starczy? Wszystko zależy od tego do jakiego poziomu bf chcesz zejść i ile czasu chcesz na to poświęcić. Dawkowania zalecanego imo nie ma co przekraczać w przypadku tych dwóch spalaczy.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-02-07 18:58:31

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
No chcialbym zejsc do 10% ... to co byś proponował>?? aby mi pomogło diete mam , ale nie low-carb , biegac biegam 2 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1299
czasu no myślę ze ze 4 msc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Problem...?

WHEY premium