SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz- dalsza redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
macio09 nie potrzebuję tyle tego, pytam czego użyć bo wiem, że są osoby, które mogą coś podpowiedzieć.

"Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
ja sie dorzucę do tematu, bo też sie zastanwiam nad jakims spalaczem, myslalem o Animalu A.Cutsie :) co myslicie Panowie? czy braliscie to? jak w porownaniu ten animalek z tymi specyfikami co wyzej pisaliscie viper i lipo?

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Fastener, Animal Cuts słabszy od Vipera, Lipo nie brałem. Dobry spalacz dla kogoś, kto brał już coś wcześniej, a jeszcze trochę zostało mu do zrzucenia.

szara, bardziej bym zastanowił się nad odpowiednim treningiem, niż kolejnym spalaczem, bo to co opisałaś w pierwszym poście niekoniecznie jest skutecznym sposobem na spalenie tłuszczu. Brak tam treningu siłowego, od samych brzuszków nie schudniesz. Na tym rowerze też ile pedałujesz?

To samo się tyczy diety, nawet o niej nie wspomniałaś.

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2010-04-08 05:54:04

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Dokładnie... Jak słucham ludzi którzy skaczą ze spalacza na spalacz, to mi ich żal. Bo redukcję robić można bez spalacza, a jak już się po niego sięga to musi być sukces. Jeśli go nie ma to napewno nie jest wina spalacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
co do podziału na lipo6 black male/female, to ja biorę męską wersję, a mama damską. ona nie czuje działania tej swojej, ale ja po niej wysiadam po swojej też. imo nie ma zbytniej różnicy. pzdr

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
Bzyku rowerek około 30 minut dziennie 7x w tygodniu do tego ćwiczenia aerobowe(codziennie), które wymieniłam. Trening siłowy? hmm możesz mi powiedzieć coś więcej na ten temat - niestety nie mam czasu chodzić na siłownie max to 1x na tydzień, a ze sprzętu do ćwiczeń w domu posiadam tylko 2 hantelki po 4 kg i drążek. Dieta jest oczywiście o ujemnym bilansie kalorycznym. Jaki trening w takim razie proponujesz? Ewentualnie czym wzmocnić wyżej opisany ?

"Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
przy takim treningu jak opisalas z tego co zrozumialem 30min 7x w tyg na rowerku do tego trening aerobowy , przy "balascie" 15kg to powinnas albo sie zajechac , albo wytopic to wszystko bez spalaczy. Diete moze skonsultuj w dziale odzywianie. Spalacze ktore tu wypisalas ludzie stosuja do zejscia do jedno cyfrowego poziomu tluszczu lub do maksymalnej wycinki. 15kg pojdzie bez tego przynajmniej ta polowe warto bez

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
dobrze zrozumiałeś, problem właśnie w tym, że jakoś nie chce 'samo' iść. Dlatego pytam o spalacz, który może wspomóc wysiłek.

"Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeśli chodzi o trening siłowy w domu, to polecam dział Trening w domowych warunkach.

Jeśli chodzi o 30 minut na rowerze, jeśli nie są to interwały, to jest to za krótko. Przez ten czas nawet dobrze nie wypłuczesz się z glikogenu, a co dopiero mowa o spalaniu tkanki tłuszczowej.

Jeśli chodzi o dietę, to konsultowałaś ją z kimkolwiek?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"problem właśnie w tym, że jakoś nie chce 'samo' iść" skoro niechce samo isc , to ze spalaczem tez nie pojdzie . Przy ilosc kg ktore chcesz zrzucic przy dobrej diecie i przy treningu chodzby 3x w tyg aero/hiit musi leciec tluszcz ,nie ma chu chu zeby bylo inaczej.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no booster bez jabłczanu

Następny temat

*Białko / Witaminy / Recovery Drink do Oceny*

WHEY premium