SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki smak białka allnutrition smakuje jak monte?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 718
Tak jak w temacie, kiedys widzialem komentarz ze jakis smak smakuje jak monte i juz niepamietam ktory to byl, czy ktos wie i mi moze napisac? Jak monte drink cos takiego bylo pamietacie nie wiem czy to jeszcze sprzedaja, czekoladowe chyba z orzechami laskowymi ale nie jestem pewny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7876 Napisanych postów 148876 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1181888
Witaj przejadłem mnóstwo białek allnutrition czy SFD i nie przypominam sobie żeby któryś z nich smakował jak Monte być może masz na myśli smak orzechów laskowych albo coś w tym stylu szukaj jakieś czekolady z dodatkiem orzechów może smak nugatowy t podejdzie bo tak to typowo Monte czyli taka czekolada z orzechem laskowym to nie kojarzę żeby żeby był taki smak w ofercie białek SFD Możesz zerknąć też na testy którego teraz zrobimy w dziale i być może któryś z tamtych smaków ci przy pasuje. Ja również jestem za smaka i melcznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10675 Napisanych postów 118106 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1386628
mzoe ten smak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6536 Napisanych postów 8113 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232027
Kup orzechowe i do porcji koktailu dosyp odpowiednią ilość gorzkiego kakao ( kiedyś robiłem i coś tam podobne wychodziło )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3759 Napisanych postów 63009 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678658
Próbowałem chyba wszystkie smaki odżywki białkowej Allnutrition Whey Protein, jak i SFD Nutrition WPC Econo/Plus. Nie kojarzę takiego, który by smakował właśnie w sposób podobny do Monte. Znaleźć można ewentualnie przybliżone smaki, takie jak:

- nut cream,
- chocolate nugat carmel (bardziej przybliżony do Marsa),
- chocolate nugat peanut (bardziej przybliżony do Snickersa),
- chocolate walnut.

Wspomniany nugat według mnie nie smakuje jak Monte. Mimo to jest bardzo dobry. Na pewno top 5 według mojego gustu. Smak bliski nadzieniu z Marsa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11721 Napisanych postów 11543 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317560
kiedyś był smak orzecha laskowego, ale krótko, albo mi się coś pokręciło, ale on faktycznie smakował jak monte. Później próbowałem walnut, ale to już nie było to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 192 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4488
Miałem izolat Caramel Ice Cream i rewelacja

Zmieniony przez - FOCAL1 w dniu 2019-10-08 09:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3759 Napisanych postów 63009 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678658
Wydaje mi się, że nie był to smak orzecha laskowego, a właśnie nut cream. Etykiety się zmieniły. Wcześniej był na nich właśnie orzech laskowy, a teraz jest krem z orzecha laskowego, czyli coś w rodzaju Nutelli. Chyba, rzeczywiście smak ten będzie najbardziej przybliżony do Monte, a przynajmniej jego części orzechowo-czekoladowej. Jeżeli dobrze kojarzę (nie pamiętam żebym jadł kiedykolwiek Monte) to ma on połowę właśnie czekoladowo-wanilową, a drugą część śmietankową. Połączeniem tych smaków może również być chocolate-nugat. Brakuje tylko orzecha

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10675 Napisanych postów 118106 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1386628
każdy ma inne kubki smakowe i inaczej smak odczytuje, niktórym sie z monte moze kojarzyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Submission Science Rocky Ko niedostępny

Wheyvita