SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki rower stacjonarny wybrac?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42
Czesc.
Jestem aktualnie na redukcji i udalo mi sie juz sporo zrzucic. Zainwestowalem niedawno w silownie w domu, teraz postanowilem rozejrzec sie za rowerem treningowym. Wcześniej cardio nadrabialem dlugimi spacerami z psem, ale jesienna pogoda i noc juz o 16 to dla mnie zart, wiec szukam alternatywy.
Najpierw planowałem kupic cos z allegro albo okolicy do 250 zl, ale pare filmikow o jakosci takich sprzetow dosyc szybko wybily mi to z glowy. Poza tym mam 183 cm wzrostu, a wiekszosc sprzetu w tym przedziale mowi o maksymalnym wzroscie 180 cm.
Chcialbym na to przeznaczyc max 4 stowki, ale nie wiem czy w tym przedziale znajde cos, co po 10 km nada sie do jakiegos uzytku :D Polecacie jakis sprzet, który jest w miare tani i wytrzymaly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5285 Napisanych postów 59373 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728830
Nie ma sensu kupować rowerków stacjonarnych za takie pieniądze. Niestety tutaj jakość sprzętu idzie w parze z ceną.
Ma taki przyzwoity rower stacjonarny musisz wydać ok 1000-1500zł więc to sporo przekracza Twój budżet.

Dlatego na razie bym nie wydawał pieniędzy na ten rowerek bo będziesz po prosty niezadowolony z zakupu, a rower będzie nieprzydatny do sensownego treningu.
Albo odłożyć więcej kasy, albo dać sobie jakiś zamiennik do treningu możesz robić jakieś kompleksy sztangowe czy takie z masą ciała aby dołożyć aktywności fizycznej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42
Domyslam sie, ze budzet jest maly, ale nie chce przekracac 1000 zl.
Nikt nie slyszal o jakies promce na black week, albo nie zna modelu, ktory mozna wyrwac uzywany w fajnej cenie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5285 Napisanych postów 59373 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728830
Powiem Ci szczerze, ze ja nie za bardzo się orientuję w poszczególnych modelach takich rowerków.
Jak już korzystałem z takiego sprzętu to najczęściej na siłowni gdzie te rowerki są dość dobrej jakości, a co za tym idzie dość drogie.
Chyba musisz się posiłkować takimi rankingami w necie jak wpiszesz frazę "rower stacjonarny do 1000zł" to wyskakują takie rankingi z opisami poszczególnych parametrów i chyba to jedyne rozwiązanie, a jak jakiś model Ci się spodoba to wtedy szukać opinii i informacji w necie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9148 Napisanych postów 153085 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202679
witaj.
sam rozgladalem sie niedawno za rowerkami do domu i z racji wzrostu w oko wpadly mi dwa modele
https://www.sportowyraj.pl/rower-poziomy-zipro-easy-id-3419?utm_source=ceneo&utm_medium=referral
oraz
https://www.sportowyraj.pl/rower-poziomy-zipro-vision-id-3418

stwierdzilem, ze dla osob nieco wyzszy jak i ciezszych opcja rowerka poziomego jest duzo fajniejsza dla samej wygody, poza tym mozna podjechac podstawka z lapkiem i przy okazji popracowac nieco podczas aerobow jakos rowerki stacjonarne w tej cenie za mna nie przemawialy, wiec moze taka opcja cie zainteresuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z Lipomastiom (man boobs) prośba o pomoc

Fitmeal