SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki rashguard?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2536
Nie znam sie na rashguardach, wiec prosze o nie wysmiewanie sie :-% http://www.jdsports.co.uk/product.aspx?id=20683 to tez jest rashguard ? I czym sie roznia te z adidasa czy nike od tych z np. z tapout czy wand ?


O jeszcze http://www.sportsdirect.com/Product.pasp czy to jest ten rashguard nike o ktorym wczesniej mowiono ?

Zmieniony przez - prkt w dniu 2008-03-16 23:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
I czym sie roznia te z adidasa czy nike od tych z np. z tapout czy wand ?
Rozni sie (a przynajmniej powinien) tym ze jest stworzony do dosc wysokich wymagan w MMA itp.
Szew powinien byc bardziej trwaly tak samo jak i sam material z ktorego jest wykonany. Sam chyba rozumiesz ze jest roznica jesli taki RG adasia uzywasz do np. biegania badz do tarzania sie w bjj to roznica jest

Ogolnie mialem sie pochwalic RG z c2f.
Wiec wyszlo tak ze mialem 2 sztuki i jedna poszla na szwach przy pierwszym zalozeniu a druga po 1wszym treningu miala juz 3 dziury rowniez na szwach
Po rozmowach z producentem okazalo sie ze mieli trafiona partie na ktorej uzyto zlych nici. W tej chwili jest w drodze do mnie nowy egzeplarz ktory poki co widzialem na zdjeciach i widac od razu ze roznica w szwach jest kolosalna wiec zobaczymy co z tego wyjdzie po x czasie zabawy w nim.
W miedzy czasie sprawilem sobie RG z Korala ktorego jakosci chyle czolo. Wiec podzielam zdanie osob ktore pisaly ze lepiej dolozyc troche kaski i miec cos pozadnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2536
No nie pocieszyles mnie, myslalem ze pojade po kosztach Co sadzisz o tych co podalem linki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
Nic nie sadze bo ich nie znam i nie mialem na sobie. Moge sie tylko domyslac ze nie beda za bardzo wytrzymale bo nie sa zrobione na wymogi bjj np.
Ogolnie oszczedzanie na RG nie zabardzo wychodzi pisali to juz inni forumowicze i ja tez sie pod tym podpisalem ale wybor jest Twoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Paru moich znajomych uważa że te nowe koszulki Nike są lepsze od rashguardów takich firm jak Koral. Sam się nie wypowiem bo Nike nie probowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Do Warszawiaków: Nie wiecie może gdzie w Wawie można kupić bezpośrednio jakieś rashe oprócz manto?

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2536
Ktore koszulki ? Ta z linku ? Daj nazwe lub podaj namiary na sklep gdzie mozna kupic bede b wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć coś o rashguard'ach firmy Warrior International ?? przymierzam się do kupna i nie wiem czy warto aż ze stanów sprowadzać jeżeli produkty dostępne w polsce są podobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
Kilku moich znajomych ma je u mnie klubie i sobie chwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
a ja polecam ebay, naprawdę można kupić dobry rash i inne rzeczy tego typu za dobra (niska) cene.Sam kupiłem dwa rashe bulldoga(trzymaja sie bardzo dobrze) i spodenki atamy( a za wszytko zaplacilem 55Ł z przesylka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kondycja i wytrzymałość

Następny temat

WEC 31 - WYNIKI

WHEY premium