SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prop?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Witam!
Jestem na cyklu ktory koncze za 12tyg, na ostatnie 6tyg chce zamienic enana na propa i tu mam dylemat. Mialem kupionego propa z LL ale okazal sie wy***ka. Mam teraz dojscie do propa z AXIO i IP choc szczerze mowiac wolalbym apteke, niestety narazie brak. Brac ktorys z wyzej wymienionych czy czekac za aptecznym?

Viva La Vida Loca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
apteczny albo SWISS.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
najlepiej by było czekac na apteke, z tym ze mozesz sie nie doczekac w najblizszym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym jak juz wzial IP. Tego jakosci jestem peweny bo wbija moj kolezka obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
No wlasnie z ta apteka to moge czekac i sie nie doczekac. Chyba wezme tego propa z IP skoro jeszcze dziala, bo nie chcialbym czekac dwa miechy i nie miec nic lub znowu trafic wy***ke.




Zmieniony przez - matei w dniu 2008-03-12 13:54:06

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11220
a axio jak teraz stoi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez pewenie ok tylko wlasnie ktos cos pisal o propie nie tak.
Ale mozliwe ze ktos wypuscil podrobke lub ktos puscil plotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
co raz wiecej ostatnio sygnalow do mnie dochodzi ze malay i hubei jeszcze sa dostepne jakies stare zapasy, bilem oba i oba dzialaly git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
Swiss najbardziej wiarygodny obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
ip mozesz brac spokojnie. widze w niektorych miastach dalej to gowno lyka łaps bija. kolege z silowni kroili ostatnio po tym scierwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Nie bylo mnie w PL 6lat dilezy sie pozmieniali nie moglem znalesc dojscia do koksu, ktos mi kogos polecil i tak wyszlo z tym scierwem LL. Teraz mam troche lepsze dojscie do soku

Viva La Vida Loca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rada

Następny temat

Prosba o rozpisanie cyklu z metanabolem

WHEY premium