SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki produkt na szybka sile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74
Siema.
Zastanawiam sie nad kupnem czegos dobrego i w miare bezpiecznego coby dalo efekty od pierwszego treningu. Mysle o sterydach ale tyle o nich wiem ile widze napis sterydy.

Zeby bylo jasniej... Cwicze sobie w domu pompki i podciagniecia. Robie pompki drazek pompki drazek i minuta przerwy. I tak przez okolo pol godziny utrzymac ta sama ilosc powtorzen. Przy najlepszej formie doszedlem do 35 pompek i 10 podciagniec trzymajac te liczby do konca.
Ostatnie miesiace nie cwiczylem wogole i spadlem z sila o ponad polowe. Teraz nie jestem w stanie zrobic 5 podciagniec przez te pol godziny a przy koncu to jednej nie zrobie i nie sadze abym wogole jednorazowo byl w stanie podciagnac sie 10 razy.
Cel jest prosty. Chcialbym dobic do 10x przez pol godziny a super by bylo 15 lub jednorazowo abym byl w stanie zrobic 20-30 podciagniec. Wiec nie sadze aby duzo czasu mi to zajelo. Chcialbym z jakims srodkiem dobic do okreslonej sily poczym przestac brac i podtrzymywac sile bez zadnych wspomagaczy. Nie chce byc supermenem tylko chcialbym robic te 10-15 powtorzen lub jednorazowo 20-30 i tyle. Ostro pomoc sobie jakims srodkiem w szybkim czasie.
Co byscie polecili aby w szybkim tempie uzyskac okreslony cel? Mysle ze na samych kaloriach kreatynie i bialku uzyskalbym to w miesiac/dwa ( chociaz podciaganie sie chyba dluzej by zajelo)
oczywiscie abym nie wyladowal w szpitalu po tym czyms :p na zdrowiu tez mi zalezy dla tego chcialbym szybko mocno krotko aby pozniej sie regenerowalo jak juz nic nie bede bral. Zaznaczam ze nigdy nic nie bralem jedynie co to podstawowe suple


Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 3:31:11 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74
Dzięki śliczne za wszyskie odpowiedzi. Sprubuje tego co napisaliscie rezygnuje ze sterydow
Zamykam temat

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kolego zajmij się najpierw odżywianiem i porządnym treningiem, a nie szukaniem drogi na skróty, która i tak Ci nic nie da, bo nawet sterydy nie są jakimś cudownym środkiem, żebyś w "kilka dni" nadrobił braki w diecie i treningach, poza tym po co Ci to? szkoda zdrowia dla takie nie ukrywajmy tego głupiego celu, jedz, trenuj, weź tą kreatynę i sobie dojdź do swojego celu w kilka miesięcy, a najlepiej kupi karnet na siłownię, to więcej z tego wyciągniesz niż z pompek i podciągania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
niestety suplemantacja tak nie dziala, jest to wsparcie ciezkiego treningu i diety, sama w sobie nie bedzie powodowala az tak szybkich przyrostow sily.
jedynie wykorzystac mozesz kreatyne, beta-alanine i ewentualne dodatki jak przedtreningowki, ktore moga znacznie podniesc mozliwosci podczas wysilku...

jednak... musisz pamietac ze to tylko niewielki dodatek do calosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74
To te kilka powtorzen wiecej to az taki przyrost sily? Czyli to co moge osiagnac w 2 3 miesiace nie mozliwe jest do osiagniecia w 2 3 tygodnie? A znajomy mowil mi ze wzial 3 czy 5 strzalow jakiegos rozowego ponoc bardzo znanego sterydu legalnego chyba z tego co pamietam i na dziendobry od pierwszego trningu 5kg wiecej na sztandze


Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 12:28:27 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Twój kolega to mitoman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
influenza
wzial 3 czy 5 strzalow jakiegos rozowego ponoc bardzo znanego sterydu legalnego

będzie dobrym rodzicem opowiadając bajki na dobranoc naprawdę dla swojego dobra i zdrowia odpuść, jeżeli nawet byś to osiągnął to co Ci to da, że za 2 tygodnie podnieszesz tyle i tyle, nie mając o tym pojęcia i rozregulowując sobie całą gospodarkę hormonalną, skoro możesz to samo osiągnąć ciut dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74
Wlasciwie jest i opowiada niezle bajki dziecku na dobranoc.. Wczoraj mowil jak to sie bawili przy tym bo czytajac dziecku dodaje rozne rzeczy od siebie. A wyobraznie to on ma to musze przyznac. Dla tego zdecydowalem sie napisac cos o tym i dowiedziec sie chociaz zaintrygowal mnie widok siebie z tym celem za 2 3 tygodnie. A po co? Bo jakbym bral to bym cwiczyl do upadlego i to doslownie aby wykorzystac na maksa te kilka strzalow czy tabletek. A tak to raz cwicze raz nie raz sie nie chce a to przerwe i o ciamajda nie cwiczenia. Wczesniej bylo to bez zastanowienia jak mycie zebow. Dzis sie niechce ale tez sie boje troche. najgorsze jest uczucie ze mam energie nie jestem zmeczony a sily nie ma aby sie podciagac. Dziwne to troche chcac zrobic trening a nie masz sily na niego



Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 1:29:03 PM

Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 1:31:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
influenza
Wlasciwie jest i opowiada niezle bajki dziecku na dobranoc.. Wczoraj mowil jak to sie bawili przy tym bo czytajac dziecku dodaje rozne rzeczy od siebie. A wyobraznie to on ma to musze przyznac. Dla tego zdecydowalem sie napisac cos o tym i dowiedziec sie chociaz zaintrygowal mnie widok siebie z tym celem za 2 3 tygodnie. A po co? Bo jakbym bral to bym cwiczyl do upadlego i to doslownie aby wykorzystac na maksa te kilka strzalow czy tabletek. A tak to raz cwicze raz nie raz sie nie chce a to przerwe i o ciamajda nie cwiczenia. Wczesniej bylo to bez zastanowienia jak mycie zebow. Dzis sie niechce ale tez sie boje troche. najgorsze jest uczucie ze mam energie nie jestem zmeczony a sily nie ma aby sie podciagac. Dziwne to troche chcac zrobic trening a nie masz sily na niego
Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 1:29:03 PM

Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 1:31:54 PM


Kolego pamiętaj że nie ma cenniejszej rzeczy niż zdrowie, dlatego nie warto wybierać drogi na skróty a tym bardziej kierując się wskazówkami od kolegi który powinien zając się pisaniem baśni a nie treningami czy doradztwem z tej dziedziny.

Wejdź do działu odżywiania i treningu, i poczytaj podwieszone tematy. Przygotuj sobie konkretny jadłospis i trening, a my pomożemy Ci je skorygować. To najlepsza droga do osiągnięcia celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak nie masz ochoty na trening to być może odzywianie leży i brakuje Ci jakichś składników odżywczych i energii, ale uwierz że podejście, że teraz Ci się nie chce czasem, a na bombie byś trenował jest bez sensu, tym bardziej, że nie wykorzystałeś swojego potencjału naturalnego, ustabilizuj odżywianie, przyłóż się do regualrnych treningów, dołącz suplementy np. kreatyna, beta alanina, cytrulina, kofeina albo przedtreningówka, trenuj ciężko, jedz zdrowo i odpoczywaj i więcej z tego wyniesiesz na bank, a za kilka lat jak już wyczerpiesz sówj potencjał możesz pomyśleć o sięgnięciu po coś grubszego, żeby przeskoczyć to czego naturalnie już nie przejdziesz, ale być może wtedy będziesz na tyle świadom, że jeżeli to tylko hobby to nie ma sensu się w to pchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74
Nie nie nie nie. Ja nie należę do tych co liczą kalorie tłuszcze itd. Ćwiczę aby się lepiej czuć i nie mam czasu na takie bzdury jak planowanie co mogę i kiedy jeść i liczenie.
No dobra. To już kupię te kreatyny znów i zobaczę. Jak będę się wkurzal bo nie mogę się podciągnąć to rzucę te treningi w cholere.
Co do chęci to raczej chodzi o depresję nie odżywianie. Chociaż odżywianie też pewnie daje swoje.
Dziękuję ślicznie za wszystkie komentarze i odradzenie sterydów. Jeśli te kilka strzałów by mogło wpłynąć negatywnie na zdrowie to może rzeczywiście nie warto


Zmieniony przez - influenza w dniu 1/23/2019 6:59:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma czegos takiego jak legalne sterydy, w sensie że idziesz i kupujesz bo jak jesteś chory itp to normalne ze lekarz Ci przepiszę, np mój wujek był chory na płuca i normalnie dostawał sterydy co sportowcy ich używają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące kreatyny

Następny temat

Jakie witaminy?

WHEY premium