SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 885

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Waga

64

Wzrost

162

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

brak

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca, trenuję zaraz po pracy ok.16:30, wstaję 6:30, kładę się spać 21-22,

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

od 2 tyg. 4-5razy dziennie 2h siłowni, (3x tyg, siłowe treningi poprzedzone 10 minutową rozgrzewką na orbitreku i zakończone 45 minutowym marszobiegiem i 2xtyg. treningi aerobowe)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

na chwilę obecną odstawiłam słodycze, całe śmieciowe jedzenie oraz makaron, ziemniaki i pieczywo całkowicie -2kg w ok. 2-3 tyg.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

leczę się na serce głównie obniżam puls tabletkami gdyż wynosił on nawet 120 w stanie spoczynku, wada serca - niedomykalność zastawki trójdzielnej

Stosowana lub planowana suplementacja

L-karnityna600 w planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
Witam, obliczyłam moje zapotrzebowanie kaloryczne i wynosi 1700 kcal chciałabym zrzucić jakieś minimum 7kg.

1. Czy przy redukcji powinnam przyjąć jeszcze jakiś deficyt? Czy te 1700 kcal to już wystarczająco by zrzucić te planowane parę kilo?

2. Jaki procent powinnam przyjąć przy ustalaniu zapotrzebowania na białka, węglowodany i tłuszcze?

3. Z powodu leczenia się na serce zabroniono mi stosowania spalaczy natomiast polecono mi L-karnityne600 z Activlab ile powinnam jej przyjmować by był w miarę fajny efekt? Biorąc pod uwagę, że leczę się na serce (bardzo wysoki puls w stanie spoczynku i arytmia)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html

Kardiolog wie, że tak intensywnie trenujesz? Zgodził się na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

DIETA, MASA ,TRENING POMOCY !!!!!!

Wiecej