SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki pobudzacz ?!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
150zl na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie kupuje supli na ALLEGRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja kupilem ostatnio i jestem w 100% zadowolony. Pewny koles, pewny towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
gugcio a czemu?

musclepower tez ma konto na allegro

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
e tam ludzie ze 100% pozytywów są raczej pewni...Oczywiście nie mówię tu o osobach które mają np 2 pozytywy.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jest tyle sklepow online ze wole tam moze i drozej ale mam pewny sklep po za tym na allegro hm skad oni biora shocki za 150zl jesli universal sprzedaje za prawie 200zl jedynie co mi sie nasuwa przemyt ze stanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
A ja myślę że ceny hurtowe są całkowicie różne od tych w sklepach, zresztą porównaj sobie ceny innych towarów. Ostatnio kupowałem mp4 (na allegro 170 zł z przesyłką, w sklepie internetowym 300ileśtam)...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Rowniez tak mysle, kupowalem ostatnio Cell Pumpa gdzies 25zl taniej niz normalnie i wszystko grało. Sklepy poprostu narzucaja duze marże. Tak samo jak z promocja swiateczna - bialko ktore stoi normalnie 200zl mozna kupic za 150 i sie dalej oplaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jak dla mnie to moze to sprowadzac nawet z Burkina Faso. Produkt jest takiej samej jakosci jak w sklepie, wiec po co placic wiecej?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
kazdy ma swoje racje wole jednak sklep nie kupuje po jednej puszce czy wiadereczku.wtedy za same koszta przesylki na allegro wyszly by mnie ciekawe sumy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glucetyl

Następny temat

cp- zamiennik??

WHEY premium